کد خبر: 982382 A

مدیرعامل تاپیکو از کارخانه بارز کرمان بازدید کرد

محمود مخدومی، مدیرعامل تاپیکو از خط تولید کارخانه بارز کرمان بازدید کرد و در جریان طرح های توسعه‌ای گروه صنعتی بارز قرار گرفت.

به گزارش ایلنا از گروه صنعتی بارز علی اکبر مشرفی، سرپرست گروه صنعتی بارز در این دیدار با اشاره به روند تولید در کارخانه های گروه صنعتی بارز گفت: روند تولید ماهیانه در گروه صنعتی بارز به استثنای ماه های فروردین به دلیل تعطیلات و تیر به دلیل انجام تعمیرات دستگاه ها در سالیر ماه های سال مانند گذشته روند رو به رشدی داشته است.

وی متوسط تولید روزانه نیمه اول سال 98 در بارز کردستان را 71 تن در روز اعلام کرد و گفت: این میزان تولید در نیمه دوم سال 98 و نیمه اول 99 به 95 تن در روز افزایش یافته است و در حال حاضر 17 هزار و 500 حلقه تایر در روز در کارخانه بارز کردستان تولید می شود.

مشرفی تصریح کرد: متوسط تولید روزانه در نیمه اول سال 98 در کارخانه بارز کرمان 196 تن بوده است که در نیمه دوم سال و نیز در شش ماهه اول سال جاری به 4/254 تن در روز افزایش یافته است.

وی گفت: امسال در سال جهش تولید گروه جهش تولید را تشکیل داده ایم و طرح هایی در این گروه پیش بینی شده است که امیدواریم از آذرماه جهشی در تولید هم داشته باشیم.

سرپرست گروه صنعتی بازدید با بیان اینکه گروه صنعتی بارز در شش ماهه امسال 46 درصد تایر ایران را تولید کرده است، گفت: روند فروش ماهانه گروه در شش ماهه سال 98 و نیز در شش ماهه سال 99 روند رو به رشدی نسبت به سال های گذشته داشته است.

در جریان این بازدید علاوه بر سرپرست گروه صنعتی بارز هر کدام از مدیران گروه صنعتی بارز به ارائه عملکرد اداره های زیرمجموعه خود پرداختند و سپس مدیرعامل تاپیکو با اعضای شورای اسلامی کار در نشستی صمیمی در جریان نظرات و دیدگاه ­های نمایندگان شورای اسلامی کار قرار گرفت. مخدومی همچنین با رئیس بسیج لاستیک بارز دیدار و در جریان فعالیت های فرهنگی بسیج قرار گرفت.

مدیرعامل تاپیکو در حاشیه این بازدید در جمع مدیران بر حمایت از طرح های و پروژه های توسعه ای بارز کرمان و بارز سیرجان در راستای رفع موانع تولید در گروه صنعتی بارز تاکید کرد.

مخدومی ابراز امیدواری کرد که مشکلات تامین ارز بارز از طریق هم افزایی با شرکت های زیرمجموعه شستا حل شود.

ارز بسیج تعطیلات شورای اسلامی فعالیت های فرهنگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر