کد خبر: 977285 A

شرکت فولاد هرمزگان توانست در شهریورماه میزان ۱۳۷،۳۹۱ تن تختال را تولید و رکورد جدیدی ثبت کند.

به گزارش ایلنا، سید اصغر مدنی معاون بهره برداری شرکت فولاد هرمزگان در گفت‌وگو با روابط عمومی این شرکت گفت: فولاد مردان فولاد هرمزگان ثابت کردند دستیابی به رکورد تولید با توکل به خداوند و تلاش و همت میسر و شدنی است.

وی در ادامه گفت: شرکت فولاد هرمزگان توانست در شهریورماه میزان ۱۳۷،۳۹۱ تن تختال را تولید کند و پس از دو سال رکورد جدیدی را ثبت نماید . مدنی تصریح کرد این رکورد در حالی ثبت شد که با توجه به شیوع بیماری کرونا محدودیت هایی در سطح شرکت وضع شده بود ، اما با این حال توانستیم رکورد تولید قبلی در ناحیه فولاد سازی را بهبود ببخشیم . معاون بهره برداری شرکت فولاد هرمزگان افزود : ثبت رکورد جدید تولید در ناحیه فولاد سازی بعد از دو سال و با تلاش و کار گروهی کارکنان شرکت و پیمانکاران و حمایت های بی دریغ مدیر عامل محترم صورت گرفت ، رکورد قبلی به میزان ۱۳۵،۶۹۹ تن در خرداد ماه سال ۹۷ حاصل شده بود. مدنی دلایل عمده و مهمی را که سبب ثبت این رکورد شد چنین برشمرد: کاهش توقفات اضطراری و تأخیر واحدهای فولادسازی و ریخته‌گری مداوم، افزایش میانگین ریت شارژ فلزی به کوره های قوسی ، بهبود کیفیت سرباره کوره قوس الکتریکی ، کنترل مستمر فرایند تولید ، ارتباط مستمر با واحد احیا مستقیم در راستای افزایش کیفیت آهن اسفنجی، ارتباط موثر با واحد خرید مواد اولیه و قطعات یدکی در راستای افزایش کیفیت مواد اولیه و قطعات یدکی.

معاون بهره برداری شرکت فولاد هرمزگان افزایش کیفیت و کمیت تولید تختال و تحویل به موقع محصول در کنار توسعه بومی سازی و حمایت از تولیدات کیفی داخلی و ارتقای زیرساخت ها را از سیاستهای این شرکت عنوان کرد و گفت: در راستای تحقق شعار جهش تولید ، با تدوین هدف " افزایش کمیت و کیفیت و تحویل به موقع محصولات " در نقشه استراتژی شرکت و با رویکرد کاهش هزینه های تولید ، افزایش بهره وری و راندمان تولید، مصمم هستیم برنامه تولید سالیانه خود را به میزان ۱،۵۲۰،۰۰۰ تن تا پایان سال ۹۹ محقق ساخته و از ظرفیت اسمی سالیانه کارخانه عبور کنیم.

روابط عمومی فولاد کاهش هزینه مردان هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر