کد خبر: 972495 A

مدیرعامل فولاد سنگان به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس گفت: شجره طیبه انقلاب اسلامی، با جان نثاری و از خودگذشتگی های جوانانی سلحشور آبیاری و تنومند گشته که در طول هشت سال جنگ تحمیلی اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک مقدس کشورمان به دست دشمن غاصب بیفتد.

(همیشه بانشاط و پرانگیزه در صحنه باشید و همان طور که شهدایتان به کشور، نظام و اسلام خدمت کردند، شما هم خدمت کنید)    “مقام معظم رهبری”

شجره طیبه انقلاب اسلامی، با جان نثاری و از خودگذشتگی های جوانانی سلحشور آبیاری و تنومند گشته که در طول هشت سال جنگ تحمیلی اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک مقدس کشورمان به دست دشمن غاصب بیفتد.

۳۱شهریور ماه یادآور پایمردی و رادمردی انسان هایی است که به شرف و انسانیت، ماهیتی بدیع و تازه بخشیدند. مطمئنا این نهضت پذیری انقلاب اسلامی و پاسداران این مرز و بوم وارثان کربلای حسین (ع) و رهروان مکتب سرخ عاشورا هستند. عزیزانی که با جهاد در راه خدا پرچم سرخ عاشورای حسین (ع) را به دست حجت برحق انبیا و اوصیا، حضرت بقیه الله الاعظم مهدی (عج) می سپارند.

اینجانب فرارسیدن هفته سراسر حماسه دفاع مقدس، را به رهبر حکیم انقلاب، خانواده معظم و معزز شهدا، جانبازان، ایثارگران و همه کسانی که دل در گروی تعالی و سربلندی این نظام دارند، تبریک عرض می نمایم.

 

انقلاب اسلامی جنگ تحمیلی خاک دفاع مقدس فولاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر