کد خبر: 960571 A

معاون تکنولوژی و فناوری فولادمبارکه:

سیدمهدی نقوی با اعلام این خبر گفت: فولادمبارکه سرمایه گذاری و برنامه ریزی جامعی برای این روش انتخاب و استخدام متقبل شده است و از این بابت بر خود مبالیم که در این فرآیند بهترین ها انتخاب می شوند.

به گزارش ایلنا، وی افزود: با توجه به شیوع بیماری کرونا حفظ سلامتی داوطلبان دغدغه بزرگ مدیریت فولادمبارکه و سایر متولیان برگزاری آزمون بود و این موضوع به اولویت اول مان تبدیل شده بود که خوشبختانه باید اعلام کنم واقعا از برگزاری این آزمون مشعوف شدم و امکانات و شرایطی که دوستان ما در دانشگاه اصفهان برای برگزاری این آزمون آماده کرده بودند، می تواند مرجعی برای برگزاری همه آزمون ها در کشور باشد.  

نقوی اظهار کرد: هر چندسال یکبار باید نیروی جوانِ تازه فارغ التحصیل شده و آماده به شرکت اضافه شود تا فرآیند یادگیری و انتقال دانش صورت گیرد و طی سالیان متوالی بتوانند جایگزین پیشینیان خود شوند. کما اینکه این اتفاق از سال ۱۳۸۰  تاکنون انجام شده و نیروهای جدیدی که وارد شرکت می شوند، هم از کارکنان قدیمی آموزش های لازم را فراگرفته اند و هم علمِ به روزتری داشتند و ارتباطشان با منابع علمی و دانشگاهی بیشتر بوده است به همین دلیل آن ها می توانند در سیستم موثر تر باشند.

معاون تکنولوژی و فناوری فولادمبارکه عنوان کرد: دوستانی که امروز وارد اولین مرحله آزمون فولادمبارکه شده اند باید بدانند راه خیلی طولانی در پیش دارند و بعد از گذراندن تمام دوره های آزمونی و انتخابی، برنامه آموزش و فراگیری آنها تازه در فولادمبارکه شروع خواهد شد. پس از آن فرهنگ بهبود مستمر و یادگیری مستمر را به آنها آموزش داده خواهد شد تا دائما یادبگیرند و خود ارتقاء یابند و با فکر کردن و پیشنهاد دادن در سیستم های جاری فولاد مبارکه رشد کنند، تجارب خودشان را ثبت کنند و بتوانند از تجارب دیگران استفاده کنند و در نهایت سازمان را در مسیر تعالی بیشتر رهنمون شوند.

 

رشد سرمایه گذاری فناوری فولاد مبارکه برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر