کد خبر: 951168 A

عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران و تهران:

عضو هئیت رئیسه اتاق های اصناف ایران و تهران با حمایت از پیشنهاد دولت مبنی بر معرفی حسین مدرس خیابانی به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت صمت گفت: آقای مدرس علاوه بر دارا بودن پتانسیل های بالا در زمینه های مربوط به تصدی وزارت صمت از آنجا که به امور و چالش های اصناف اشراف کامل دارد مورد حمایت و وثوق اصناف است.

به گزارش ایلنا، ابراهیم درستی با تاکید بر لزوم ارتباط بین دولت و اصناف گفت: آقای مدرس خیابانی دیدگاه و نگرش خاصی نسبت به اصناف داشته و به امور و چالش های آنها آگاهی دارد که همین امر می تواند بین دولت و اصناف ارتباطی که لازم است را ایجاد کند. یکی از مراکز و نقاطی که با اصناف همیشه رابطه دارد وزارت صنعت، معدن و تجارت است و فردی که به عنوان وزیر آینده برای این وزارتخانه معرفی میشود، باید کسی باشد که بتواند با حفظ این ارتباط آن را تقویت کند.

عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران ضمن ابراز امیدواری از رای اعتماد بالای مجلس به ایشان گفت: امیدواریم نمایندگان محترم مجلس با توجه به توانایی ها، پتانسیل و سوابق درخشان و مرتبط ایشان در وزارت صمت و همچنین لحاظ قرار دادن شرایط کنونی جامعه و اقتصاد، به ایشان رای اعتماد بدهند.

درستی تصریح کرد: با توجه به اشراف ایشان در مدت زمانی که به عنوان سرپرست در وزارتخانه صمت فعالیت داشتند عملکرد خوبی در کارنامه خود ثبت کرده و تصمیمات درست و خوبی گرفته است؛ لذا امید داریم با انتخاب او به عنوان وزیر صمت این اقدامات تداوم یابد.

نایب رئیس اول اتاق اصناف تهران با برشمردن اقدامات وی در طول تصدی سرپرست وزارت صمت ادامه داد: ایشان در شرایطی این مسئولیت را قبول کردند که بسیاری از مشکلات همچون افزایش قیمت دلار، گسترش ویروس کرونا و… خارج از اراده وی بر بازار و صنعت و تجارت کشور تحمیل شد. امروز پذیرش مسئولیت برای کسانی که بخواهند کار کنند واقعا سخت است. بر این اساس به نظرم اینکه مدرس خیابانی در این دوران چنین مسئولیتی را پذیرفته نشان از شهامت وی دارد و باید از او حمایت کرد.

ایران جامعه دولت وزارتخانه هیئت رئیسه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر