کد خبر: 935343 A

همزمان با نخستین روز از هفتــۀ صنعت و معدن، حـجت الاسـلام و المسلمـین جعفری، نمایندۀ مردم شریف شهرستان بروجن، از خطوط تولید و پشتیبانی شرکت ورق خودرو بازدید و از نزدیک با مدیران و کارکنان این شرکت دیدار و گفتوگو کرد.

به گزراش ایلنا، در این بازدید، اصغر اسماعیلی مدیرعامل شرکت ضمن خیرمقدم به میهمانان در خصوص فعالیت‌های کاری، مأموریت و چشمانداز شرکت در شرایط خاص کنونی، میزان و تنوع تولید، تأمین بازارهای داخلی و صادرات، تعهدات مرتبط با خودروسازان داخلی و سهم شرکت در قطع وابستگی صنایع خودروسازی و لوازم خانگی به خارج از کشور مطالبی ارائه کرد.

وی اظهار امیدواری کرد: با برنامه‌ریزی های صورت گرفته، توسعه های زیر سقف شرکت در سال جهش تولید اجرا و شرایط تأمین حداکثری نیازهای خودروسازان به ورق رویه و همچنین زمینۀ خودکفایی در صنعت خودروسازی کشور فراهم گردد. در ادامۀ این بازدید جعفری ضمن ابراز خرسندی از این بازدید و دیدار با مدیران و کارکنان تلاشگر این شرکت گفت: امیدواریم با همکاری و مساعدت دستگاه های اجرایی با بخش تولید و صنعت و اصلاح قوانین و آئین نامه های مربوطه، شاهد رفع موانع تولید، توسعۀ فناوری و استفادۀ حداکثری از توانایی ها و ظرفیت های موجود در کشور باشیم.

 

خودرو خودروسازان دستگاه های اجرایی صنعت صنعت و معدن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر