کد خبر: 931572 A

شریعتی، استاندار خوزستان به همراه فرماندار، دادستان، معاونین استانداری و مسئولان حراست منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر؛ با حضور در محل شرکت لوله سازی ماهشهر و پس از برگزاری جلسه با مدیران این شرکت، به همراه هیات همراه؛ از روند تولید و فعالیت این کارخانه بازدید کردند.

به گزارش ایلنا، مجموعه مدیریتی این شرکت، ضمن خوش آمد گویی به هیات مزبور، از تلاش های استاندار خوزستان طی یکسال و نیم اخیر در راستای برطرف کردن مشکلات شرکت لوله سازی ماهشهر تشکر و قدردانی کرده و گفت: این شرکت در راستای استمرار در تولید لوله های خط انتقال نفت خام گوره به جاسک و قرارداد مربوطه، نیازمند تامین مواد اولیه از شرکت فولاد اکسین است.

2

شریعتی در این خصوص گفت: از نزدیک در جریان موضوعات مرتبط بوده و هماهنگی های لازم با فولاد اکسین جهت تامین ورق های مورد نیاز، انجام شده است.

در همین راستا استاندار خوزستان ضمن تماس تلفنی در جلسه مزبور با مدیر عامل شرکت فولاد اکسین بر تامین ورق های فولادی مورد نظر شرکت لوله سازی ماهشهر، مجددا تاکید کرد که با تایید مدیر عامل فولاد اکسین، شرکت لوله سازی ماهشهر به همراه دو شرکت لوله سازی دیگر؛ در اولویت تامین مواد اولیه قرار گرفته‌اند.

در ادامه جلسه مدیران شرکت ماهشهر ضمن ارایه توانمندی های این کارخانه که برگرفته از تکنولوژی روز و ماشین‌آلات پیشرفته تولید لوله های درزجوش مستقیم خطوط انتقال نفت و گاز است؛ با قدردانی از هیات مدیره هلدینگ گروه صنعتی سدید جهت حفظ  ۲۰۰ نفر از نیروهای این مجموعه در زمان تعطیلی کارخانه، اظهار کرد: با فعالیت این شرکت در قرارداد گوره به جاسک، اشتغال زایی مناسبی صورت گرفته و هم اکنون ۴۰۰ پرسنل در این شرکت در دو شیفت کاری ۱۲ ساعته مشغول به فعالیت هستند.

3

 

 

فرماندار ماهشهر دادستان تعطیلی کارخانه منطقه ویژه اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر