کد خبر: 931321 A

رکورد تولید ماهیانه خطوط ذوب و نورد در مجتمع فولاد صنعت بناب از شکسته شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی مجتمع فولاد صنعت بناب ، در سالی که بنا به فرموده مقام معظم رهبری به نام سال جهش تولید مزین گردیده است، با همت و تلاش مدیریت و پرسنل متخصص و متعهد دو رکورد جدید تولید ماهیانه در مجتمع فولاد صنعت بناب در واحد های فولادسازی و مجموع ذوب و نورد به ثبت رسید. 
تولید ماهیانه در ذوب شاهین به میزان 22373 تن درخرداد ماه سال 99که از زمان راه اندازی و بهره برداری بی سابقه بوده است .  واحد فولادسازی شاهین با یک کوره قوس 50 تنی و واحد فولادسازی شهریار که با پنج ست کوره القائی 20 تنی در حال فعالیت است  در مجموع  دو واحد فولادسازی به میزان 35903 تن شمش تولید شده که رکورد قبلی تولید ماهیانه در ذوب شاهین 20422 تن و جمع خطوط ذوب 33534 تن بوده است. 
همچنین در مجموع تولید ذوب و نورد  به میزان 76068 تن تولید انواع محصولات فولادی  در خرداد ماه ۱۳۹۹ صورت گرفته که بالاترین میزان تولید قبلی 65848 تن در آبان ماه سال 91 بوده است  که در سال جهش تولید تحقق عملی این شعار را در پی داشته است .
مجتمع فولاد صنعت بناب در هفته های اخیر با اصلاح فرآیندهای تامین مواد اولیه و فرآیند تولید ، توانسته است تولید را افزایش داده و جهش تولید را تجربه کند که با وجود این افزایش، فرآیند تحویل محصولات تولیدی به مشتریان نیز تسهیل گردیده که رضایتمندی ایشان را در بر داشته است .
شایان ذکر است که مجتمع فولاد صنعت بناب با برخورداری از دو واحد ذوب و ریخته گری و خطوط متعدد نورد و نیروی جوان ، متخصص و متعهد این مجتمع محصولات تولید خود را در قالب سبد کامل و با کیفیت بالا تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی می کند که در ادامه ی زنجیره فولادی شکل گرفته در هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان نقش بسزائی را در میان تولید کنندگان فولاد کشور ایفا می کند.
صنایع و معادن صنعت فولاد شهریار ریخته گری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر