کد خبر: 928903 A

در شرکت تابعه صندوق بازنشستگی کشوری رخ داد:

پروژه خرید و نصب خط بسته‌بندی استریل جدید پگاه فارس با عبور از شرایط تحریمی افتتاح و گام بلندی در مسیر خودکفایی صنعتی در شرکت تابعه صندوق بازنشستگی کشوری برداشته شد.

به گزارش ایلنا، این خط تولید جدید با حضور مدیرعامل شرکت صنایع ایران(پگاه) افتتاح و به جریان تولید رسید تا ظرفیت تولید در پگاه فارس روزانه 20 تن افزایش یابد و از 50 تن به 70 تن در روز ارتقا یابد.

عبدلله قدوسی در مراسم افتتاح این خط تولید با اشاره به کاهش ریسک کیفی تولید محصول گفت: انجام تولید انبوه و با کیفیت یکی از دستاوردهای این بهره‌برداری است که با استفاده از رول‌های بسته‌بندی داخلی مشابه خارجی با قیمت و کیفیت مناسب بومی سازی شد.

وی تاکید کرد:کاهش وابستگی به پاکت‌های کامبی بلاک  دستاورد مهمی است که با  توجه به اشکال در تامین این پاکت ها در شرایط  تحریم‌ها می‌تواند به جهش تولید و خودکفایی در این حوزه و کاهش قیمت تمام شده منجر شود.

بر اساس این گزارش، افزایش ظرفیت و تنوع تولیدو نفوذ در بازار محصولات تک نفره استریل و کاهش هزینه‌های برون سپاری و قیمت تمام شده محصول از دستاوردهای این اتفاق است.

گفتنی است با تلاش متخصصان داخلی، قطعات دستگاه یاد شده در داخل کشور ساخته شده و خدمات پس از فروش این دستگاه نیز با مهندسان فنی شرکت صنایع شیر ایران انجام خواهد شد.

ایران بازنشستگی خدمات پس از فروش شیر تحریم ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر