کد خبر: 921834 A

فرمانده آموزشگاه علمی و تخصصی شهید بهشتی ناجا:

سردار فدایی گفت: بدون شک نیروی انتظامی تمامی توان خود را برقراری نظم و امنیت برای شهروندان و ایجاد زمینه مناسب برای کار و فعالیت های اقتصادی به کار خواهد بست تا کارکنان این کارخانه بزرگ بتوانند بدون دغدغه به کار خود ادامه دهند.

به گزارش ایلنا،‌ سردار فدایی فرمانده آموزشگاه علمی و تخصصی شهید بهشتی ناجا پس از بازدید از خطوط تولید فولاد مبارکه در جلسه‌ ای با حضور جمعی از معاونین و مدیران این شرکت گفت: خداوند را شاکریم که بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران چنین کارخانه ای در کشور بنا نهاده شده است. همچنین خرسندیم که مدیران و کارکنان پاک این شرکت مایه سربلندی نظام و انقلاب هستند.

وی از سلامتی و امنیت به عنوان دو نعمت با ارزش که مورد تاکید خداوند مهربان قرار گرفته اند، یاد و اضافه کرد: بدون شک نیروی انتظامی تمامی توان خود را برقراری نظم و امنیت برای شهروندان و ایجاد زمینه مناسب برای کار و فعالیت های اقتصادی به کار خواهد بست تا کارکنان این کارخانه بزرگ بتوانند بدون دغدغه به کار خود ادامه دهند.

وی با اشاره به اهمیت کار و تولید در رونق اقتصادی کشور اظهار کرد: برای دست یابی به بهترین شرایط فعالیت اقتصادی، داشتن نظم و امنیت از مهمترین مؤلفه هاست که خوشبختانه ما شاهد این هستیم که در نتیجه تعامل و همکاری بین نیروی انتظامی و فولاد مبارکه چنین فضایی مهیا شده است.

اسلامی ایران انقلاب شهید بهشتی فولاد مبارکه نظم و امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر