کد خبر: 921790 A

عضو هیئت مدیره شرکت لوله سازی ماهشهر سدید گفت: تولید لوله‌های 42 اینچ خط لوله نفت استراتژیک گوره به جاسک در شرکت لوله سازی ماهشهر سدید با تمام قوت ادامه دارد.

نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار کرد: علی رغم چالش‌های موجود در فضای کسب و کار کشور و مسائل مرتبط با بیماری کرونا، همکاران ما در شرکت لوله سازی ماهشهر بر این مشکلات فائق آمده‌اند و در سال جهش تولید، خط تولید این کارخانه به تولید بی وقفه لوله‌های مورد نیاز این پروژه ملی ادامه می‌دهد.

وی اظهار امیدواری کرد: با مساعدت بیشتر مسئولین استانی و کشوری، تامین ورق های تخت فولادی که به عنوان مواد اولیه این نوع لوله‌های استفاده می‌شود تسهیل شود. 

نصیری در ادامه تاکید کرد:  پروژه ملی خط انتقال نفت از گوره به جاسک حدود یک هزار و ۱۰۰ کیلومتر طول دارد و تولید بخشی از لوله های مورد نیاز به لوله سازی ماهشهر سدید واگذار شده است.

لازم به ذکر است: شرکت لوله سازی ماهشهر سدید به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین سازندگان لول‌های قطور فولادی ایران، ضمن پاسخگویی به نیازهای روزافزون کشور، بازارهای منطقه را نیز برای عرضه تولیدات با کیفیت خود طبق استانداردهای جهانی هدف قرار داده است و صادرات لوله‌های قطور فولادی به کشورهای همسایه را در کارنامه دارد.

ایران کسب و کار نفت هیئت مدیره ماهشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر