کد خبر: 917119 A

مدیرعامل گروه فولادمبارکه در پیامی به مناسبت روز جهانی قدس گفت: روز قدس، روز عظمت امت اسلامی است، روزی که نه تنها ملت‌های مسلمان که تمام آزادگان و آزاداندیشان در لبیک به ندای خمینی کبیر در مقابل مستکبران عالم صف آرایی می‌کنند، روز وحدت امت اسلام و همه انسان‌های عدالت دوست در برابر زورگویان و روز ستیز همیشگی با صهیونیسم غارتگر.

امام خمینی(ره)

روز قدس روز حیات اسلام است. باید مسلمین به هوش بیایند. باید بفهمند قدرتی را که مسلمین دارند.

روز قدس، روز عظمت امت اسلامی است، روزی که نه تنها ملت‌های مسلمان که تمام آزادگان و آزاداندیشان در لبیک به ندای خمینی کبیر در مقابل مستکبران عالم صف آرایی می‌کنند، روز وحدت امت اسلام و همه انسان‌های عدالت دوست در برابر زورگویان و روز ستیز همیشگی با صهیونیسم غارتگر.

ما همواره با قدس زیسته و پاسدار قداست قدس بوده و خواهیم بود. قدس تاریخ ایثار و محراب نیایش های خونین یک امت ستم دیده اما سربلند است.

اکنون و در چهل و یکمین سالگرد ابتکار تاریخی امام (ره) در حالی که جهان درگیر مبارزه با ویروس منحوس کرونا است، کارکنان غیور گروه فولاد مبارکه در کنار ملت مسلمان و همیشه در صحنه ایران همراه با دیگر ملت های مسلمان جهان بار دیگر بر این باور خود ایستاده است که مبارزه با ویروسی که ۷۲ سال است منطقه و جهان را درگیر خود کرده است ادامه دارد و هیچ چیز نمی تواند آرمان فلسطین را از یاد مسلمانان بزداید.

روز قدس مسلمان ملت اسلام روز جهانی قدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر