کد خبر: 854021 A

مدیرعامل شرکت فرآورده های نسوز خبرداد:

شرکت فراورده های نسوز ایران با اتکا به دانش جوانان ایرانی موفق به بومی سازی دانش ساخت آجرهای نسوز کوره بلند شد.

به گزارش ایلنا؛ جلسه تعاملی شرکت ذوب آهن اصفهان و شرکت نسوز ایران به منظور رفع موانع و افزایش همکاری بیشتر با حضور مدیرعامل و معاونین و مدیران شرکت نسوز ایران و مدیران شرکت ذوب آهن اصفهان در شرکت نسوز ایران برگزار شد.

سعید لقمانی؛ مدیرعامل شرکت نسوز ایران در این جلسه با شاره به اینکه تاریخچه نسوز در ایران به ذوب آهن اصفهان گره خورده است؛ گفت : ذوب آهن اصفهان قطب صنعت فولاد کشور است و یکی از حمایت کننده های اصلی شرکت های نسوز در ایران از ابتدا بوده است.

وی با اشاره به اینکه مواد اولیه آجرهای نسوز عمدتا از خارج از کشور تهیه و  موجب خروج ارز از کشور می شد، گفت: با بهره گیری از دانش جوانان ایرانی و طی آزمایشات متعدد توانستیم فناوری تولید آجرهای نسوز را بومی سازی کرده و آن را در رنج صنعتی تولید کنیم.

لقمانی اظهار داشت: شرکت نسوز ایران با تنوع 300 محصول در کشور عملکرد چشمگیری داشته است و این شرکت آماده هر نوع همکاری با ذوب آهن اصفهان و ارائه طرح های تحقیقاتی است. 

لقمانی با اشاره به اینکه هر 2 شرکت از صنایع قدیمی کشور هستند و سابقه همکاری 45 ساله با یکدیگر دارند، گفت : نسوز یکی از اقلام مهم در صنعت فولاد است و تامین به هنگام یک محموله می تواند کارخانه فولاد را از توقف و تحمل هزینه های سنگین نجات دهد .وی افزود : این دو مجموعه با داشتن پروژه مشترک تحقیقاتی و توسعه ای می توانند کیفیت و عمر نسوز ها را ارتقا دهند .

اصفهان ایران ذوب آهن صنعت فولاد فناوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر