کد خبر: 845007 A

مدیرعامل شرکت بهسازین تهران در گفت‎وگو با ایلنا؛

مدیرعامل شرکت بهسازین تهران وجود برخی تحریم‎ها را دلیلی برای افزایش فرصت تولید بیان کرد و گفت: برخی از قوانین اعمال شده در بانک‎ها موجب از بین رفتن انگیزه‎های تولید و نابودی فضای کسب و کار شده است.

محسن میرجفری در حاشیه بازدید معاون قضایی دادستان کل کشور از کارخانه شرکت بهسازین تهران، درخصوص وضعیت تولیدی این شرکت به خبرنگار اقتصادی ایلنا گفت: درسال‎های قبل از 90 روزانه یک میلیارد تومان تولید و فروش داشتیم، امروزه این میزان به کمتر از  100 میلیون تومان رسیده‎ است، که یکی از دلایل آن برخی از قوانین موجود در بانک‎ها و افزایش نرخ ارز است. نزول 80 درصدی تولید از تبعات این اتفاق است و در حقیقت زیان ما نیز افزون شده است.

میرجعفری تشریح کرد:  شرکت بهسازین نیز می تواند مانند بسیاری از شرکت‎هایی که تعطیل شده‎اند بسته شود، اما پیامد آن از بین رفتن اشتغال است که دامنگیر صدها هزار نفر خواهد شد. امروزه شرایط بسیار حساس است، اما متاسفانه برخی به جای دشمن‎زدایی و تحریم‎زدایی تیغ تیز را به سمت تولید کنندگان گرفته‎اند.

مدیرعامل شرکت بهسازین تهران اظهار کرد:‌ اگر مقام معظم رهبری همه ساله تکالیفی را در رابطه با تولید ابلاغ نمی‎کرد، امروز چیزی از تولید وجود نداشت.

وی در پایان گفت: برطبق جلسه‎ای که با معاون دادستانی کل کشور برگزار شد، امیدواریم که برخی از مشکلات رفع شود و به نتیجه مطلوبی در این زمینه دست یابیم.

 

 

اشتغال کسب و کار معاون تحریم ها افزایش نرخ ارز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر