کد خبر: 842342 A

به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صنعت بناب، شانزدهمین نمایشگاه بین المللی متافو ( فولاد، صنایع معدنی، آهنگری و ماشین کاری، قالب سازی و رخته گری، سازندگان قطعات و تامین کنندگان مواد اولیه ) که با حضور مجتمع فولاد صنعت بناب برگزار شد به کار خود پایان داد.

به گزارش ایلنا، شانزدهمین نمایشگاه متافو توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت با همکاری سازمان توسعه تجارت ایران و سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران  برگزار گردید که مجتمع فولاد صنعت بناب در این دوره از حضور خود در این نمایشگاه، میزبان میهمانانی از کشورهای مختلف و شرکت‌های داخلی، تجار، بازرگانان، پیمانکاران، مصرف کنندگان محصولات فولادی و تامین کنندگان مواد اولیه و ... غیره بود که با استقبال بی سابقه ای روبرو شد.

استقبال بی سابقه از محصولات این مجتمع در حالی انجام می شود که استراتژی و برنامه ریزی مدیران شرکت در راستای افزایش تولید و صادرات موفقیت چشمگیری را داشته است و بیشترین میزان رشد  صادرات فولاد در بین شرکت های فولادی کشور در سالجاری و ارائه محصولی با کیفیت در قالب سبد کامل محصولات فولادی باعث شده تا جایگاه ویژه ای در میان مخاطبان داخلی و خارجی ایجاد شود.

شایان ذکر است که در این نمایشگاه 297 شرکت داخلی و 85 شرکت خارجی از کشور‌های آلمان، ایتالیا، چین، امارات، فرانسه، هند، اسپانیا، سوئیس، انگلیس، ترکیه، اتریش، مکزیک، استرالیا، سوئد، روسیه و ژاپن حضور داشتند.

روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع فولاد صنعت بناب از حضور و استقبال تمامی میهمانان و بازدید کنندگان از غرفه این مجتمع در طی مدت زمان برگزاری نمایشگاه ، کمال تشکر و قدردانی را به عمل می آورد.

 

فولاد بناب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر