کد خبر: 838939 A

مهدیان گفت: در سال ۹۸ تاکنون ۸ هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده که هدف ما آن است که آن را به ۱۲ هزار میلیارد تومان برسانیم.

به گزارش ایلنا و به نقل از اتاق تعاون مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون در دیدار با رئیس اتاق تعاون، رؤسای اتاق های تعاون کشور و مدیران عامل اتحادیه ها، با بیان اینکه در ۱۰ سال گذشته همزمان با راه‌اندازی این بانک سعی کرده‌ایم از بخش تعاون حمایت کنیم، گفت: تاکنون نتوانسته‌ایم خدمات ایده‌آلی را ارائه دهیم، اما هدف ما آن است که شرایط و خدمات بهتری به تمامی تعاون‌گران و فعالان اقتصادی ارائه کنیم.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون با اشاره به اینکه ۸ هزار میلیارد تومان در طول امسال به تعاون‌گران پرداخت کرده‌ایم، گفت: هدف ما آن است که تا پایان سال میزان تسهیلات پرداختی را به ۱۲ هزار میلیارد تومان برسانیم.

او افزود: به طور ماهیانه یک هزار میلیارد تومان تسهیلات به تعاون‌گران و فعالان بخش اقتصادی پرداخت خواهیم کرد.

مهدیان با اشاره به اینکه با حمایت‌هایی که از سوی وزارت اقتصاد انجام می‌شود سعی خواهیم کرد فعالیت بخش تعاون را تقویت کنیم و با ورود به طرح‌های ملی و بزرگ بتوانیم ظرفیت‌های اقتصادی را افزایش دهیم.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون افزود: تاکنون در طرح‌هایی از جمله تبصره ۱۸، طرح اشتغال پایدار، طرح خرید تضمینی گندم و تسهیلات ازدواج توانسته‌ایم به موفقیت‌های بسیار زیادی دست یابیم.

او اظهار کرد: در هفته گذشته تفاهم نامه‌ای با شرکت آب و فاضلاب منعقد کرده‌ایم که اولویت ما در این طرح حضور بخش تعاون است. روزانه به تعداد انگشتان دست اضافه برداشت داشته‌ایم که این نشان دهنده مدیریت مصارف ما در بخش هزینه‌ها است.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون افزود: در حوزه ارزی که از ۵ سال گذشته وارد آن شده‌ایم ۷ و نیم میلیارد دلار حجم ارزی کشور بوده که ما در طول این سال‌ها توانسته‌ایم فعالیت‌های بزرگ و گسترده‌ای را انجام دهیم.

او اظهار کرد: هدف ما در این بخش تقویت بخش تعاون بوده و از زمانی که به عنوان صندوق توسعه تعاون فعالیت می‌کردیم سعی کرده‌ایم تمامی اهداف و برنامه‌های ما در قالب توسعه بخش تعاون باشد.

مهدیان در پایان گفت: دیداری که هفته گذشته با مقام معظم رهبری داشته‌ایم می‌تواند الگوی مناسبی جهت بهبود فعالیت‌های بخش‌های تعاون در کشور باشد.

اشتغال دلار شرکت آب و فاضلاب مقام معظم رهبری فعالان اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر