کد خبر: 829654 A

جعفر سرقینی:

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات، تجهیزات معدن، راهسازی و صنایع وابسته با حضور جعفر سرقینی معاون وزیر صمت ، دکتر خداداد غریب پور رییس هیات عامل ایمیدرو ، داریوش اسماعیلی رئیس نظام مهندسی معدن ایران و محمدرضا بهرامن رئیس خانه معدن نهم آبان ماه افتتاح شد و تا 12 آبان ماه میزبان بازدیدکنندگان است . ذوب آهن اصفهان با برپایی غرفه ای در این نمایشگاه حضور فعال دارد .

به گزارش ایلنا، جعفر سرقینی معاون معدنی وزیر صنعت معدن و تجارت با حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان ضمن گفتگو با کارشناسان در جریان آخرین دستاوردهای شرکت قرار گرفت و گفت: تولید ریل قطارهای پر سرعت با گرید 60E1 مطابق با استاندارد های اروپا افتخار ملی است .

وی با اشاره به استفاده اولین ریل تولید شده ذوب آهن در محور بستان آباد، میانه افزود: تولید ریل ملی در ذوب آهن اصفهان نشان دهنده این است که با تکیه بر دانش داخلی و اعتماد می توان دانش روز را بومی سازی کرد و ذوب آهن اصفهان در این زمینه پیشرو است.

سرقینی به تامین یک میلیون ۷۵۰ هزار تن سنگ آهن مورد نیاز ذوب آهن اشاره کرد و افزود: در آینده مابقی سنگ آهن مورد نیاز ذوب آهن نیز تامین خواهد شد تا صنعت بزرگی مانند ذوب آهن برای تولید دچار چالش نشود.

وی خاطرنشان کرد: عوارض صادرات  سنگ آهن نتایج خوبی برای شرکت‌های داخلی داشت .

اصفهان ذوب آهن محمدرضا بهرامن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر