کد خبر: 813036 A

ساختمان گمرک نمایشگاه بین المللی ایران با حضور قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح شد.

به گزارش ایلنا به نقل از شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ، ساختمان گمرک نمایشگاه بین المللی ایران با حضور قائم مقام وزیر صمت، مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران و رئیس گمرک استان تهران افتتاح شد.

در این مراسم، حسین مدرس خیابانی قائم مقام وزیر صمت، گفت: قرار است گمرک در شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران از ظرفیت حضور شرکت های خارجی در نمایشگاه استفاده کنیم تا ترخیص راحت تر باشد. جهت گیری گمرک در نمایشگاه تامین تجهیزات مورد نیاز تولید کنندگان است و قرار نیست کالاهای دیگری از این طریق وار شود.

بهمن حسین زاده مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران نیز در این مراسم گفت: شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران حدود ۹۰ نمایشگاه به صورت سالانه برگزار می کند و برای حضور ویژه شرکت های خارجی در این نمایشگاه ها و همکاری آن ها با شرکت های ایرانی مطابق با کنوانسیون های موجود گمرک در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ایران افتتاح شده است.

وی افزود: این خدمات بسیار مهمی به شرکت هایی خواهد داد که قصد واردات تکنولوژی به ایران را داشته باشند و در شرایط تحریم اقتصادی این گام می تواند تاثیر بسزایی در ایجاد رونق در صنعت ایرانی داشته باشد.

گفتنی است، این نمایندگی گمرک جمهوری اسلامی ایران قرار است پس از این خدمات گمرکی به شرکت های وارد کننده کالاها که در نمایشگاه های مختلف حاضر می شوند ارائه دهد و امور ترخیص کالا را برای این شرکت ها تسهیل کند.

ایران گمرک نمایشگاه بین المللی واردات وزیر صنعت معدن و تجارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر