کد خبر: 801054 A

با مشارکت عمران فولادشهر صورت می‌گیرد؛

در نشستی با حضور منصور یزدی‌زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، خدامراد صالحی سرپرست فرمانداری شهرستان لنجان، حمیدرضا شیروانی مدیر عامل شرکت عمران، شهردار و تعدادی از اعضاء شورای شهر فولادشهر، تفاهم‌نامه ساخت هزار واحد مسکونی بین شرکت‌های عمران فولادشهر و ذوب آهن اصفهان منعقد شد.

به گزارش ایلنا، منصور یزدی‌زاده مدیرعامل شرکت ذوب آهن، در این نشست که تعدادی از دیگر مسئولان این شرکت نیز حضور داشتند، هدف از انعقاد این تفاهم نامه را مشارکت در ساخت واحد مسکونی باتوجه به مسئولیت های اجتماعی کارخانه دانست و  گفت: به هر میزان فاصله تردد کارکنان با کارخانه کمتر باشد در هزینه های حمل نقل کارخانه صرفه جویی خواهد شد‌.

وی افزود: ذوب‌آهن اصفهان، اولویت‌هایی چون تولید، تامین مواد اولیه، مسائل زیست‌محیطی و مسئولیت‌های اجتماعی را با هم پیش می‌برد و ساخت این هزار واحد مسکونی نیز در همین راستا صورت می‌گیرد.

یزدی‌زاده با بیان اینکه از سال 73 تا سال 81 در فولادشهر ساکن بوده و با ویژگی‌های این شهر آشناست، افزود: این واحدهای مسکونی باید به نحوی ساخته شود که در خور نام ذوب‌آهن اصفهان باشد و الگویی برای ساختمان سازی در این شهر شود.

حمیدرضا شیروانی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید فولادشهر گفت: با انعقاد این تفاهم‌نامه زمینه ساخت هزار واحد مسکونی به مساحت 14 هکتار با اعتبار چهار هزار میلیارد ریال در سه سال با مشارکت کارخانه ذوب آهن فراهم شد.

وی افزود: ذوب‌آهن اصفهان سنگ بنای فولاد شهر را در سال 1347 گذاشته و همواره خدمات خوبی به این شهر ارائه داده و لذا پروژه ساخت هزار واحد مسکونی توسط ذوب آهن را می‌توان در راستای تداوم این تعاملات دانست.

ذوب آهن اصفهان عمران فولاد شهر منصور یزدی‌زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر