کد خبر: 799867 A

به گزارش روابط عمومی فروشگاه‌های رفاه؛ مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در مراسم افتتاح مرکز آموزش منابع انسانی این شرکت تاکید کرد: مرکز آموزش از ضروریات توسعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه است، زیرا نتیجه آن بهبود عملیات فروش و توسعه در شرکت خواهد بود.

رسول محمدی با اشاره به برنامه‌های توسعه‌ای شرکت افزود: در سال جاری برنامه استخدام حدود ۲هزار نفر در دستور کار فروشگاه‌های رفاه است که با افتتاح این مرکز این نیروهای جدید قبل از استخدام باید در این مرکز از آموزش‌ها و دوره‌های لازم بهره‌مند شوند.

این در حالی است که برای تمامی پرسنل رفاه، مدیران و سرپرستان نیز دوره‌های مختلفی طراحی و تعریف خواهد شد تا برای ارتقای توانمندی‌های خود، دوره‌های مهارتی لازم را بگذرانند. وی با تاکید بر اهمیت نیروی انسانی در سازمان‌ها افزود: افتتاح این مرکز از افتتاح چند فروشگاه مدرن برای من با ارزش تر است، زیرا توسعه نیروی انسانی یکی از ابزارهای اساسی در افزایش سطح فروش و ارائه خدمات به مشتریان است و امیدواریم افتتاح این مرکز گام مهمی در این راستا باشد.

ضمن اینکه وجود مرکز اقامتی در این مرکز امکان برگزاری دوره‌های آموزشی را برای کلیه پرسنل رفاه فراهم خواهد کرد.

مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه با تاکید بر ضرورت تقویت برند رفاه خاطرنشان کرد: افتتاح این مرکز آموزشی در محل شعبه ۱۷ شهریور این امکان را می‌دهد تا دوره‌های تئوریک با موضوعات عملیاتی تجمیع شده و روند آموزشی را تقویت کند.

ضمن اینکه به دنبال توسعه این فضای آموزشی و برگزاری دوره‌های آموزشی مشترک با کشورهای دیگر برای ارتقای صنعت خرده فروشی کشور هستیم. برای این منظور مراکز برتر آموزشی صنعت خرده فروشی دنیا شناسایی و با آنها رایزنی خواهیم کرد.

محمدی با بیان اینکه این مرکز بخشی از دغدغه نیروی انسانی رفاه را مرتفع خواهد کرد،تاکید کرد: امیدواریم که با شاخص‌های مدنظر و تعریف شده که شامل آموزش تئوری و عملیات اجرایی در کنار هم است بتوانیم به سطح دلخواه و شاخص‌های مد‌نظر برای توسعه دست یابیم.

روابط عمومی شاخص فروشگاه های زنجیره ای مد نیروی انسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر