کد خبر: 798933 A

محمود واعظی رییس دفتر رئیس جمهوری نیز ضمن بازدید از این نمایشگاه گفت: حوه برگزاری این نمایشگاه بسیار عالی است و اینکه از هر ۳۱ استان کشور یک نماینده در این نمایشگاه حضور دارد نکته قابل توجهی است

به گزارش ایلنا به نقل از شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران،  اعضا دولت از چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر کشور بازدید کرد.

اسحاق جهانگیری در این بازدید از عملکرد شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در برگزاری چهارمین نمایشگاه توانمندی‌های روستائیان و عشایر کشور تقدیر به عمل آورد.

محمود واعظی رییس دفتر رئیس جمهوری نیز ضمن بازدید از این نمایشگاه گفت: حوه برگزاری این نمایشگاه بسیار عالی است و اینکه از هر ۳۱ استان کشور یک نماینده در این نمایشگاه حضور دارد نکته قابل توجهی است

وی برگزاری این نمایشگاه را فرصت مناسبی برای معرفی محصولات روستاها و ایجاد زمینه برای صادرات این محصولات دانست و تاکید کرد: از این طریق انگیزه روستایی ها برای آبادانی بیشتر افزایش می یابد .

 علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی و حجتی وزیر جهاد کشاورزی نیز از دیگر بازدید کنندگان بودند

گفتنی است، چهارمین دوره نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر کشور از روز گذشته ۲۴ مرداد در متراژ ۴۰ هزار متر مربع در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ایران کار خود را آغاز کرده و تا ۲۷ مرداد از ۱۰ صبح تا ۱۱ شب پذیرای بازدیدکنندگان است.

استان کشور اسحاق جهانگیری جهاد کشاورزی دولت سازمان انرژی اتمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر