کد خبر: 796998 A

محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از 24 تا 27مردادماه میزبان نمایشگاهی متنوع برای مادران، نوزادان و کودکان است.

به گزارش ایلنا به نقل از نمایشگاه بین‌المللی تهران، در این نمایشگاه شرکت‌های مختلف تولیدی، خدماتی و صنایع وابسته داخلی و خارجی، جدید ترین و نوین‌ترین کالاها، تولیدات و دستاوردهای این حوزه را طی چهار روز ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار می‌دهند.

توجه ویژه به مسائل مختلف رفاهی، درمانی و بهداشتی مادران، نوزادان و کودکان، رقابت بین تولید کنندگان و عرضه کنندگان کالاها و خدمات در این حوزه، بازاریابی و بازارسازی، توجه به تولیدات داخلی و تبادل تجربیات بین تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان خدمات داخلی و خارجی این حوزه، مهمترین اهداف برگزاری"دهمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک" است.

در این نمایشگاه همچنین گروه های مردم نهاد( (NGOو سازمانهای غیردولتی حامی مادرو کودک، مهدکودک ها و مراکز آموزشی مربوط به کودکان، شرکت‌های خدماتی مربوط به نگهداری و پرستاری از کودک و نوزاد و نشریات، کتاب ها و تمام خدمات اطلاعاتی مادران و کودکان نیز حضور دارند.

برپائی غرفه‌های ویژه برای معاینه رایگان کودکان و نوزادان، معاینه جسمی ، بینائی سنجی و چشم پزشکی، تست هوش و دیگر مسائل مربوط به سلامتی کودکان و نوزادان از دیگر برنامه های دهمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک خواهد بود.

محتشم امیری رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه گفت: یکی از فرصت‌های بسیار مهم در معرفی و شناسایی توانایی‌ها و قابلیت‌های واحدهای تولیدی، تجاری و خدماتی،حضور در نمایشگاه‌ها است و حضور در نمایشگاه باعث می‌شود تا توانمندی بنگاه‌های مختلف به معرض نمایش گذاشته شده و زمینه برای دست یافتن به بازارهای جدید فراهم شود.

وی افزود: بر این اساس دهمین نمایشگاه بین‌المللی مادر، نوزاد و کودکMBC 2019" در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می شود تا فعالان و صاحب‌نظران این حوزه در محیطی تجاری و تخصصی گردهم آمده و با یکدیگر به تبادل تجارت و دانش بپردازند.

دهمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک در سالن های(5،6) نمایشگاه بین المللی تهران برپا خواهد شد و در آن کالاها و وسایل کامل سیسمونی، مبلمان اتاق خواب نوزاد و کودک و وسایل خواب بچه، خدمات مختلف مراکز پزشکی درمانی مادر، نوزاد و کودک و تجهیزات مربوطه، لوازم بهداشتی و درمانی و شوینده‌ها، مراکز مربوط به آموزش دوران بارداری، زایمان و تنظیم خانواده، مکمل‌های غذایی، پوشاک مادر، نوزاد و کودک، کالسکه و تمام وسایل مرتبط به حمل و حفظ ایمنی نوزاد، نشریات، شرکت‌های خدماتی مربوط به نگهداری و پرستاری از کودک و نوزاد، مهدکودک ها و مراکز آموزشی مربوط به کودکان، لوازم خانگی مربوط به نوزاد و کودک، وسایل فانتزی و  انواع اسباب بازی‌ها ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار می‌گیرد.

نمایشگاه بین‌المللی تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر