کد خبر: 796862 A

در طرح جدید کرمان‌موتور با پرداخت سه میلیون تومان می‌توانید یکی از محصولات این شرکت را پیش خرید نکنید و در نهایت تا زمان تحویل به‌صورت اقساط بدون بهره 40 درصد مبلغ را پرداخت کنید.

به گزارش ایلنا، در حالی‌که صنعت خودرو ایران دچار مشکلات فراوانی شده و در عمل تولیدات خودرویی کشور محدود به چند خودروی قدیمی شده، کرمان‌موتور دو خودروی جدید جک 4 و T8  را در جاده‌های کشور تست می‌کند تا بزودی شاهد تولید انبوه آن باشیم.

همچنین این شرکت درصدد آغاز طرح فروش با شرایط بسیار ویژه است که آغاز آن به احتمال قریب به یقین مقارن با عید سعید قربان خواهد شد.

علاوه بر جنبه‌های جذاب پرداخت برای مصرف‌کننده نهایی شرایط خاص برای مشارکت پر سود و سرمایه‌گذاری نیز فراهم شده که با پرداخت مبلغ بسیار اندکی از قیمت مصوب خودرو مورد نظر خود را انتخاب و با توجه به  محدودیت ثبت‌نام اولویت زمانی تحویل خود را تعیین کنند (فقط باپرداخت مبلغ سه میلیون تومان) و سپس دو نوع شرایط پرداخت مدت‌دار 19 ماهه به‌صورت پرداخت هر سه ماه یک‌بار طی یک‌فقره چک یا به‌صورت  24 ماه به‌صورت چک‌های ماهانه بدون هیچ‌گونه افزایش نسبت به قیمت مصوب را به فراخور سلیقه خود انتخاب کنند.

از مشخصه‌های در خور تأمل که در این طرح دیده شده تحویل خودرو در سال 1398 و امکان استفاده از تخفیف قابل توجه (18%سود سالیانه روی اقساط باقی‌مانده در صورت تسویه نقدی هنگام تحویل)، برای سرمایه‌گذاران می‌تواند جذابیت مضاعفی را همراه داشته باشد بخصوص که برای خریداران  بیمه بدنه یک‌ساله رایگان در نظرگرفته شده است.

جاده خودرو سرمایه گذاران سرمایه گذاری مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر