کد خبر: 789560 A

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران اعلام کرد:

سازمان خدمات پس از فروش سایپا موفق به کسب رتبه نخست ارزیابی شبکه نمایندگی‌ها در بین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پس از فروش خودرو شد و عنوان برترین شبکه خدمات پس از فروش خودروی کشور به سایپایدک اختصاص یافت.

به گزارش ایلنا، مدیرعامل سایپایدک با اعلام این خبر افزود: در سال رونق تولید و با تلاش شبکه نمایندگی‌ها، در آخرین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، سایپایدک موفق به کسب رتبه نخست ارزیابی شبکه نمایندگی‌های ارائه دهنده خدمات پس از فروش شد.

بهزاد پناهی ادامه داد: بر اساس اعلام نتایج ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، سایپایدک با دارا بودن 600 نمایندگی مجاز و کسب امتیاز 88 در ارزیابی خودروهای سبک و امتیاز 86 در ارزیابی خودروهای سنگین (زامیاد)، موفق به کسب مقام اول در بین 45 شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش و مجموع 2450 نمایندگی مجاز سبک و سنگین بر اساس امتیاز ارزیابی وضعیت تعمیرگاه های مجاز شده است و این در حالی است که امتیاز متوسط تعمیرگاههای سبک و سنگین کل کشور به ترتیب 83 و 76 بوده است.

پناهی افزود: شرکت سایپایدک از حیث اجرای مفاد آئین نامه قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان، جایگاه دارای انطباق خیلی زیاد را به خود اختصاص داده است.

مدیرعامل سایپایدک یادآور شد: در ارزیابی سال 1397 بر اساس معیارهای دستورالعمل شرایط و ضوابط ارزیابی خدمات پس از فروش، 330 نمایندگی این شرکت در سطح کشور موفق به کسب رتبه یک شدند که منتج به بیشترین رشد امتیاز شده است. همچنین سایپایدک در بخش امتیاز رضایت شبکه از شرکت‌های خدمات پس از فروش، موفق به کسب مقام نخست در بین شرکت‌های تولید کننده خودرو شده است.

استاندارد ایران خدمات پس از فروش خودرو رتبه نخست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر