کد خبر: 789381 A

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت گروه صنعتی سدید در تاریخ 31 تیرماه سال جاری با حضور اکثریت سهامداران این شرکت برگزار شد و با توجه به عدم اظهار نظر حسابرس در خصوص صورت‌های مالی تلفیقی، تنفس اعلام شد.

به گزارش ایلنا، مدیر عامل گروه صنعتی سدید با ارایه گزارشی از عملکرد این شرکت گفت: هیات مدیره گروه صنعتی سدید تمامی تلاش خود را در راستای احقاق حقوق سهامداران و نیز دستیابی به ارزش ذاتی قیمت سهام؛ انجام خواهد داد و سیاست و راهبرد گروه صنعتی سدید بر این اصل استوار است.

کاوه با بیان اینکه پروژهای جدید شرکت تولید پمپ‌های بزرگ و توربین آبی پتکو به زودی اطلاع رسانی خواهد شد، افزود: شرکت توسعه سازه‌های دریایی  تسدید با تجدید و تقویت گروه مدیریت خود، قرار است مباحث بالادستی نفت را دنبال کنند. همچنین شرکت صنایع فولاد گسترش که شرکت سدید ۴۵ درصد در آن سهم دارد، در حال احداث یکی از پروژه فولادی هفت گانه در استان خوزستان است.

وی ادامه داد: شرکت لوله سازی ماهشهر مباحث مرتبط با تامین ورق پروژه‌های آتی  را پیگیری کرده و هم اکنون‌ ۱۰ هزار تن ورق این پروژه به در گمرک تخلیه شده است. ضمن اینکه شرکت فولاد مبارکه نیز مقرر شده است نسبت به تامین اسلب مورد نیاز شرکت فولاد اکسین برای تولید ورق مخصوص پروژه گوره به جاسک  اقدام نماید.

مدیر عامل گروه صنعتی سدید اظهار کرد: گذشته نیز شرکت فولاد اکسین استارت تولید ورق های مورد نیاز این پروژه را شروع زده است. بنابراین ریسک مرتبط با تامین ماده اولیه با تامین داخلی و خارجی از بین خواهد رفت.

کاوه عنوان کرد: گروه صنعتی سدید اهتمام ویژه دارد که به لحاظ قوانین و مقررات بورس و شفافیت اطلاعاتی به محض نهایی شدن و ترتب آثار مالی هر یک از پروژه‌های فوق از طریق سامانه کدال اطلاع رسانی به موقع را انجام دهد که این مهم در اطلاع رسانی به موقع و کامل پروژه لوله سازی ماهشهر بوقوع پیوست و همین رویه در دیگر پروژه ها نیز انجام خواهد شد.

 

مجمع عمومی عادی سالیانه گوره صنعتی سدید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر