کد خبر: 777687 A

در ششمین همایش جایزۀ بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران با حضور فعالان و شرکت‌های بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی کشور برگزار گردید، از فولاد مبارکه با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

به گزارش ایلنا، در این همایش، پروژۀ هیدرولیک کردن لوپر شمارۀ 4 نورد گرم فولاد مبارکه یکی از هشت پروژۀ برتر سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران شناخته شد.

این گزارش حاکی است امیر گودرزی رئیس کنترل پروسس نورد گرم فولاد مبارکه و مسئول این پروژه پس از دریافت لوح تقدیر این همایش در خصوص اهمیت اجرای پروژۀ مذکور گفت: پس از این‌که شرکت طرف قرارداد خارجی از اجرای پروژه به دلیل تحریم‌ها سرباز زد و عملا به تعهدات خود عمل نکرد، اجرای پروژه به دست توانمند کارشناسان فولاد مبارکه در دستور کار قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: این کار بزرگ و حساس با همکاری واحد کنترل پروسس، تعمیرات فینیشینگ، تعمیرگاه مرکزی و واحد تعمیرات ساختمانی مورد مطالعه و بررسی قرار گرفت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن با موفقیت انجام شد.

وی دست‌یابی به دانش فنی این کار بزرگ را از مهم‌ترین دستاوردهای آن دانست و گفت: خوشبختانه با اجرای این پروژه هم‌اکنون لوپر 4 به‌خوبی در اختیار بهره‌بردار قرار گرفته است.

ایران بهره وری سالن همایش فولاد مبارکه معدن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر