کد خبر: 774686 A

مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان:

یزدی‌زاده مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان دربرنامه زنده‌رود شبکه اصفهان گفت : این شرکت در سال گذشته رکورد جدیدی در تولید با دو کوره بلند ثبت کرد و از ابتدای امسال تا کنون نسبت به مدت مشابه سال قبل ، رشد قابل توجهی در تولید داشتیم .

به گزارش ایلنا، وی افزود: برنامه امسال ذوب آهن دستیابی به تولید بیش از 3  میلیون تن است و تا کنون طبق برنامه پیش رفته ایم .

یزدی زاده با اشاره به کاهش مصرف آب در این شرکت گفت : در مصرف آب خام با اقدامات گسترده ، صرفه جویی کردیم و علاوه بر آن بازچرخانی آب نیز صورت گرفت و از پساب شهرهای اطراف نیز استفاده می کنیم که حاصل آن کاهش شدید برداشت آب از زاینده رود است و سال گذشته تنها 40 درصد دیماند خود از این رودخانه را استفاده کردیم .با این اقدامات ،  ظرف 4 سال آینده کمترین برداشت آب از زاینده رود را خواهیم  داشت .

مدیرعامل شرکت به موفقیت های باشگاه ذوب آهن اصفهان نیز اشاره نمود و گفت : این باشگاه بخشی از برند معتبر ذوب آهن است و خدمات بسیاری به ورزش کشور نموده است.امیدوارم تیم فوتبال ذوب آهن که پرچم ایران را در باشگاههای آسیا برافراشته است ، به مراحل بالاتر صعود کند .

وی به محصولات جدید ذوب آهن و دستاوردهای ماندگار این شرکت در دوران تحریم اشاره کرد و گفت : بیش از 120 سال است که دارای حمل و نقل ریلی هستم اما همواره وارد کننده ریل بودیم . ذوب آهن اصفهان ، این معضل تاریخی را در زمانی که با تحریم های ظالمانه مواجه هستیم ، رفع کرد و حالا قطار ها در مسیرهای بین شهری و مترو می توانند بر روی ریل ایرانی تردد کنند

اصفهان ذوب آهن مترو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر