کد خبر: 767528 A

رفیعی با اشاره به پتانسیل و توان بناب در عرصه صادرات محصولات تولیدی عنوان داشت: علیرغم مشکلاتی که در سال گذشته داشتیم و تحریم‌های ناجوانمردانه که از طرف دشمنان این مرز و بوم به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی تحمیل شده در سطح شهرستان مجموعه کارخانجات و تولیداتی که کارخانجات داشتند ما حدود ۱0۰ میلیون دلار صادرات داشتیم.

به گزارش ایلنا، امین رفیعی فرماندار شهرستان بناب نیز با اشاره به رونق تولید و جایگاه بزرگ این مجموعه در منطقه گفت :  در مدت کمی که دکتر فاضل در مجموعه فولاد بناب هستند با مدیریت علمی توام با آرامش رونق را به این شرکت فولادی بازگردانده است و با این روند مثبتی که پیش رو دارد به جایگاه واقعی خود به عنوان قطب فولادی باز خواهد گشت.

فرماندار شهرستان بناب با اشاره به صنعتی بودن این شهرستان افزود : مجموعه شهرستان بناب یک شهرستان صنعتی و تولیدی که دارای زیرساخت‌های مناسبی است و زمینه مناسبی دارد  برای سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف صنعتی کشاورزی و گردشگری . و زمینه مساعدی در شهرستان برای سرمایه‌گذاری و رونق تولید در بخشهای مختلف وجو دارد که از آن جمله محموعه تجاری تفریحی باران هست که با حمایت بانک گردشگری تاسیس شده و امید هست در آینده نزدیک به صورت کامل مورد بهره برداری قرار گیرد .

رفیعی با اشاره به پتانسیل و توان شهرستان در عرصه صادرات محصولات تولیدی هم عنوان داشت: علیرغم مشکلاتی که در سال گذشته داشتیم و تحریم‌های ناجوانمردانه که از طرف دشمنان این مرز و بوم به مردم و  نظام مقدس جمهوری اسلامی تحمیل شده در سطح شهرستان مجموعه کارخانجات و تولیداتی که کارخانجات داشتند  ما حدود ۱0۰ میلیون دلار صادرات داشتیم ، مشکلات و نابسامانی هایی که بوده در بحث حمل و نقل ،‌ در بحث تامین مواد اولیه ، بحث انتقال ارز ،  سال ۹۶ صادرات حدود ۶۰ میلیون تن بوده است یعنی 40میلیون دلار علیرغم محدودیت ها افزایش صادرات داشتیم. الان عرصه اقتصادی جنگ اقتصادی است شما به عنوان تلاشگران و سربازان این عرصه در این کارزار نابرابر و ناجوانمردانه آنچه که در توان دارید و به کمک هم تلاش می کنیم تا این جنگ نابرابر به نفع ملت و نظام تمام بشود.

فرماندار بناب در خاتمه از حمایت همه جانبه از تولید خبر داد و گفت : مدیریت شهرستان، اعضای شورای اداری شهرستان در کنار تولید کنندگان هستند هرآنچه در توان داریم دست به دست هم دهیم و موانع تولیدرا  برطرف کنیم و زمینه مساعدی فراهم بشود برای افزایش تولید و صادرات ،‌  مجموعه دولت و بخش خصوصی آنچه که در توان داریم به میدان بیاوریم که در عرصه‌های مختلف پیروزی با ملت ما بوده و در جنگ اقتصادی هم این پیروزی با ملت و نظام خواهد بود.

دولت صنعت فولاد مشکلات نظام مقدس جمهوری اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر