کد خبر: 767525 A

فاضل از توسعه جامع مجتمع فولاد صنعت بناب خبر داد و افزود : پس از بررسی‌های دقیق و برنامه ریزی شده به منظور توسعه همه جانبه این مجتمع تصمیمات لازم اخذ شده است و گامی بلند بسوی رشد و توسعه را در پیش رو خواهیم داشت.

به گزارش ایلنا، سید ابوتراب فاضل مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره این مجتمع نیز در آئین تجلیل کارگری و ضیافت افطاری کارکنان از اصلاح فرایندها و بهبود روندها خبر داد و گفت: حمایت مجموعه گروه مالی گردشگری و در راس آن دکتر جهانگیری و مجموعه بانک گردشگری نقش تعیین کننده در حیات و ادامه فعالیت مجتمع فولاد صنعت بناب داشته است و از این حیث حمایت از تولید به معنای واقعی در این مجتمع توسط بانک گردشگری مشهود است.

وی افزود: ما در سال رونق تولید ملی قرار داریم پاشنه آشیل این سال و توسعه کشور همین تولید در شرایط وانفسای اقتصادی است، اگر این حمایت ها نبود حتما ما روندمان مثبت نبود. از حدود بیستم مهرماه که من آمدم اگرچه فراز و فرودهای بیشتری در مجموعه بود ولی با کمک شما با همت کارکنان، با گرو گذاشتن شرافت شما کارگران و مهندسان مسیر خوبی را طی کردیم اگر چه این مسیر مطلوب نیست ولی روندهایمان خیلی بهبود یافته است.

فاضل از توسعه جامع مجتمع فولاد صنعت بناب خبر داد و افزود : پس از بررسی های دقیق و برنامه ریزی شده به منظور توسعه همه جانبه این مجتمع تصمیمات لازم اخذ شده است و گامی بلند بسوی رشد و توسعه را در پیش رو خواهیم داشت. 

وی تاکید کرد: در حال حاضر توانسته‌ایم که روندها را بهبود داده و ساختار مالی اصلاح شده و با بهبود فرآیندها جلوی زیان عملیاتی گرفته شده است و این به مدد و همت پرسنل خدوم و تلاشگر مجموعه انجام شده است که امروز تجلیل از این عزیزان صورت خواهد پذیرفت .

شایان ذکر است که در پایان این مراسم از کارگران نمونه مجتمع فولاد صنعت بناب با اهداء لوح و هدایی تجلیل به عمل آمد.

صنعت فولاد گردشگری هیئت مدیره برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر