کد خبر: 766270 A

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران؛

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: مس باید در بخش فلزی، برترین شرکت معدنی کشور باشد و این مهم محقق نمی‌شود جز با حمیت پرسنل و ارائه ایده و خلاقیت و وجود یک برنامه عملیاتی و دقیق.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت ملی مس، اردشیر سعد محمدی در جلسه تولید مجتمع مس شهر بابک عنوان کرد: مهمترین کاری که در این دوره از مدیریتم تلاش خواهم کرد به آن جامه عمل بپوشانم حاکم کردن سیستم بر روح شرکت ملی صنایع مس ایران است.

وی با بیان اینکه امروز در مدیریت جهانی یکی  از راه‌های تحول در سیستماتیک کردن مجموعه‌ها و سازمان‌هاست، افزود: هوشمندسازی سیستم مالی باید به طور قطع رخ بدهد و در حوزه مالی اگر برنامه‌ریزی سیستماتیک نداشته باشیم مشکلات مالی و تزریق منابع به کندی صورت خواهد گرفت.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران معتقد است: احترام به شایسته سالاری، توانمندی و داشتن شخصیت حرفه‌ای در طول دوره کاری‌ام حائز اهمیت بوده است .

سعد محمدی با بیان اینکه هر سیستمی که تحول و نوآوری  و توسعه نداشته باشد به سمت نابودی پیش می‌رود، اظهار کرد: در حوزه علمی و نزدیک کردن سطح شرکت به‌وی‍ژه در حوزه معدن به تکنیک‌ها و روش ‌های روز دنیا باید برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشیم. ساختار جدید منابع انسانی و تشکیلاتی باید مطابق به نگاه‌های روز دنیا و مطابق با شرایط فرهنگی کشور برای شرکت مس ایجاد شود.

ایران خلاقیت روابط عمومی مشکلات مالی شهر بابک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر