کد خبر: 765972 A

امام جمعه زرین شهر:

حجت الاسلام قاسم باقریان امام جمعه زرین شهر در خطبه نماز جمعه این هفته ضمن تبریک میلاد با سعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) گفت : همدلی و وحدت بسیار خوبی بین مسئولین شهرستان لنجان و ذوب آهن اصفهان وجود دارد و این مهم نوید بخش آینده ای روشن است

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام قاسم باقریان ضمن تشکر از حضور مدیرعامل ذوب آهن در آیین نماز جمعه و رویکرد مردمی و تعاملی ایشان خاطر نشان کرد :  تعداد 5800 نفر از مردم شهرستان در ذوب آهن اصفهان شاغل هستند،چندین برابر این رقم نیز از این صنعت مادر بازنشسته شدند و گروهی دیگر نیز به نحوی با آن در ارتباط هستند و معیشت آنها تأمین می شود . اگر مشکل این صنعت و سایر صنایع شهرستان در ابعاد مختلف برطرف شود قطعاً توسعه و شکوفایی متقابل رقم می خورد و این مهم در سایه همدلی و همراهی محقق می گردد. بدین منظور جلسات هم اندیشی با حضور مسئولین صنایع شهرستان،نخبگان و سایر اقشار به صورت هفتگی برگزار می شود تا بتوانیم با هم افزایی مضاعف و بهره مندی حداکثری از فرصت ها برای مسائل صنعت و شهرستان تبادل نظر داشته باشیم.

نشست تعاملی مسئولان ذوب آهن و شهرستان لنجان

پس از خطبه های نماز جمعه ، نشست تعاملی با حضور حجت الاسلام و المسلمین قاسم باقریان ، مهندس یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن ، خدامراد صالحی فرماندار شهرستان و تعدادی از دیگر مسئولین و شهروندان شهرستان لنجان برگزار شد .

باقریان  گفت : حضور مهندس یزدی زاده در این نشست بسیار ارزشمند است و زمینه تعامل بیش از پیش را در خصوص مسائل صنعت و مردم فراهم می کند.چنین حضوری تاکنون سابقه نداشته است.

وی افزود : در شهرستان لنجان فارغ التحصیلان بسیاری در رشته های مختلف داریم که می توان به نحو مطلوب از دیدگاه ها و تخصص این نخبگان در جلسات هم اندیشی با حضور مسئولین در راستای هم افزایی و پیشرفت بهره گرفت.

خدامراد صالحی فرماندار شهرستان لنجان نیز ضمن تشکر از حضور مدیرعامل شرکت در این نشست گفت : از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است که مسئولین نظام از جنس مردم هستند و از همواره در بین مردم حضور دارند.

وی افزود : ذوب آهن بخش مهمی از پیکره شهرستان لنجان است و مشکلات این صنعت و مردم جدایی ناپذیر هستند.تعامل بسیار خوبی بین مسئولین شهرستان و ذوب آهن وجود دارد و این مهم زمینه رشد و شکوفایی را فراهم می کند.

 

 

اصفهان امام جمعه اهل بیت ذوب آهن نماز جمعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر