کد خبر: 763044 A

فاضلی گفت: دردوران دفاع مقدس، ستادپشتیبانی از جنگ صنوف تولیدی منشاء تحولات و تحرکات بسیاری در حمایت از اقتصاد کشور و عامل شناسایی و هدایت پتانسیل تولیدکنندگان و ارایه دهندگان خدمات فنی به سمت نیازهای تحریمی کشور بود و همان‌ایده در شرایط کنونی محور فعالیت این مجمع خواهد بود.

به گزارش ایلنا این مجمع توسط هیات موسس  25 نفره  مشتمل برنخبگان و فعالان‌اقتصادی ایران با هدف کمک ‌به تحقق منویات مقام معظم ‌رهبری در حمایت از تولید ملی و ارایه راهکارهای عبور از رکود و کمک به اصناف  و  تشکلهای صنفی برای بازنگری و تقویت نقش آنها در اقتصاد کشور ایجاد می شود.

علی فاضلی رییس هیات موسس مجمع متخصصان‌ صنوف تولیدی و خدمات‌ فنی ایران گفت: دردوران دفاع مقدس، ستادپشتیبانی از جنگ صنوف تولیدی منشاء تحولات و تحرکات بسیاری در حمایت از اقتصاد کشور و عامل شناسایی و هدایت پتانسیل تولیدکنندگان و ارایه دهندگان خدمات فنی  به سمت نیازهای تحریمی کشور بود و همان‌ایده در شرایط کنونی محور فعالیت این مجمع خواهد بود.

وی گفت: توانمندی اصناف در کمک به اقتصاد کشور بسیار بالاست و بخش عمده ای از این توانایی مغفول مانده و ما بنا داریم تا این توانایی را  شناسایی و برجسته  نموده و در راستای نیاز کشور ، بازسازماندهی کنیم.

فاضلی تصریح کرد:امروز کشور در جنگ اقتصادی  است و سربازان جبهه جنگ باید متناسب با موقعیت و نیاز کنونی کشورآموزش ببینند و این ضرورت در مجمع در دست طراحی است.

وی افزود: ما اتاق عملیات اقتصادی را طراحی کرده‌ایم و در کنار دیگر سربازان اقتصادی نظام ایفای نقش خواهیم کرد.هر چند قوانین و مقررات کشور متناسب با شرایط جنگ اقتصادی نیست و باید  مورد بازنگری فوری قرار گیرد.

فاضلی در پایان تصریح کرد: مجمع در روزهای آینده طی بیانیه ای تفصیلی،  دیدگاه خود در خصوص تغییر قوانین و مقررات و بازنگری در برخی ساختارها و  وظایف را منتشر و به اطلاع عموم ‌خواهد رساند.

 

اقتصاد کشور ایران جنگ حمایت از تولید ملی دفاع مقدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر