کد خبر: 762473 A

برای ششمین سال پیاپی؛

ذوب آهن اصفهان برای ششمین سال پیاپی به‌عنوان برترین شرکت فولادی در رعایت حقوق مصرف‌کنندگان شناخته شد.

به گزارش ایلنا، آیین گرامیداشت روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان با حضور وزیر صنعت ، معدن و تجارت ، مسئولین حوزه صنعت کشور و مدیران صنایع و سازمان های مختلف 15 اردیبهشت ماه در سالن کنفرانس نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد .  

ذوب آهن اصفهان امسال برای ششمین  سال پیاپی، برترین شرکت فولادی در رعایت حقوق مصرف کننده شناخته شد و برای دومین بار تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف کننده را از آن خود نمود .

شایان ذکر است در بررسی های دقیق و کارشناسی سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان در سال گذشته و براساس معیارهایی همچون رضایت مشتریان، وجود رویکردهای نظام‌مند برای بررسی شکایات مشتریان، دارا بودن استانداردهای کیفیت، شفافیت در قیمت‌گذاری محصولات، دارا بودن استانداردهای ایزو ۲۰۰۰ و ایزو ۴۰۰۰، کسب تندیس‌ها و گواهینامه‌های بین المللی، طراحی و توسعه محصولات جدید، افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌های تولید، ارتقا کمی و کیفی کالاها و خدمات پس از فروش، خدمات مدرن و جلوگیری از واردات، داشتن واحد تحقیق و توسعه و نوآوری و... این شرکت برای دومین بار مفتخر به کسب تندیس طلایی و لوح تقدیر گردید .

نعمت‌اله محسنی در این خصوص گفت: نوآوری وتوجه به حقوق مصرف کننده ازدیدگاه کیفیت محصولات تولیدی، ایجاد شرایط دسترسی آسان و سریع به محصولات تولیدی شرکت، توزیع گسترده محصولات در تمامی بخش‌ها، توجه به نیازهای صنعتی از جمله تولید ریل ملی و آرک معدنی و انواع فولادهای آلیاژی، محصولات ساختمانی متناسب با تغییرات معماری و طراحی ساختمان های مسکونی از جمله تیرآهن های بال پهن و تولید مطابق استانداردهای روز جهانی از جمله استانداردBS از عمده دلایل موفقیت شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان می‌باشد.

وی افزود: با محصولات ذوب‌آهن اصفهان می‌توان در کشور زلزله خیز ایران سازه‌های پایدار و مطمئن ساخت و از منابع ملی به خوبی محافظت کرد.

محسنی تصریح کرد: چنانچه ظرفیت 45 درصدی خالی تولید ذوب‌آهن با تامین مواد اولیه مناسب که تمامی آن در کشور پهناور ایران یافت می‌شود، فعال شود، این شرکت می‌تواند تولیدات کیفی بیشتر که لایق مردم ایران باشد را تولید کند تا از این ظرفیت بلااستفاده کشور استفاده شود.

اصفهان ذوب آهن اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر