کد خبر: 756107 A

رئیس اتاق اصناف ایران گفت: طی درخواست اتاق اصناف ایران و موافقت و ابلاغ نامه اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور به وزرای کشور و صنعت، معدن و تجارت، اتاق‌های اصناف به عنوان عضو رسمی کارگروه ویژه “رونق تولید” انتخاب شدند.

به گزارش ایلنا سعید ممبینی، رییس اتاق اصناف ایران گفت: خانواده بزرگ اصناف در طی ۴۰ سال گذشته تا به امروز در سخت ترین شرایط یار و سرباز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده است و تلاش خواهیم کرد در این روزهای سخت که دشمن به دنبال خدشه وارد کردن به اقتصاد ایران است مانع از محقق شدن این امر شوم و شیطانی شویم.

وی ادامه داد: نظر به درایت هوشمندانه مقام معظم رهبری در نامگذاری سال‌جاری به عنوان رونق تولید، نقش و جایگاه تشکل‌های صنفی کشور به عنوان بزرگترین نهاد عمومی غیردولتی در تحقق این خواسته مهم است از دولت درخواست حضور اثر گذار اتاق اصناف ایران و بهره گیری استانداران و فرمانداران در تصمیم گیری های اقتصادی و اجرای مقابله با تحریم و مشارکت اقتصادی را کردیم، چرا که معتقد هستیم حوزه اصناف، نقش کلیدی در رشد و پویائی کسب و کار بازار دارد.

ممبینی خبر داد: در روزهای گذشته با ابلاغ نامه اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به وزرای کشور و صنعت، معدن و تجارت، اتاق‌های اصناف به عنوان عضو رسمی کارگروه ویژه رونق تولید انتخاب شدند و این امر گامی مهم در تحقق شعار سال ۱۳۹۸ است.

رئیس اتاق اصناف ایران در ادامه از مجموعه صنوف به ویژه فعالان چرخه تولید خرد و متوسط در سراسر کشور درخواست کرد که با احیای ظرفیت و تشویق در سرمایه‌گذاری، در طرح و برنامه‌هایی که براساس مطالعات انجام گرفته است، سهیم باشند تا با همراهی و همدلی فعالان صنفی در راستای تحقق”گام دوم” که مقام معظم رهبری آن را اعلام کرده اند، گام برداریم.

 

اسحاق جهانگیری ایران رییس جمهور صنعت معدن و تجارت معاون اول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر