کد خبر: 740846 A

معاون تکنولوژی و توسعه فولاد هرمزگان تشریح کرد:

معاون تکنولوژی و توسعه شرکت فولاد هرمزگان گفت:‌ خوشبختانه شرکت فولاد هرمزگان توانست در سال 97 با کمک و همت کارکنان، دستاوردهای خوبی در زمینه‌هایی مختلف به دست بیاورد.

علیرضا کاظمی در گفت‌وگو با ایلنا با اشاره به موفقیت‌های حوزه تکنولوژی و توسعه شرکت فولاد هرمزگان عنوان کرد: در بخش مدیریت مهندسی بالغ بر 180 پروژه مهدنسی به انجام رسید که اهم آن شامل: طراحی و تهیه اسناد مناقصه، نصب لنس‌های تزریق اکسیژن گرافیت و آهک، تهیه اسناد مناقصه و مهندسی پروژه افزایش نرخ مواد به کوره، طراحی و تهیه اسناد مناقصه خط آب مشترک با شرکت فولاد کاوه است.

وی از راه‌اندازی نظام‌های تحولی و کمیته‌های تحول در واحد مهندسی سرمایه خبر داد و افزود: در واحد آی تی، 47 پروژه برای سبد سال 97 تعریف شده است که مهترین آن‌ها شامل پروژه استقلال سیستم تعمیرگاه مرکزی و پروژه سیستم استعلام الکترونیک می‌شود که خوشبختانه این پروژه ها به ثمر رسید.

وی از تمدید گواهی ایزو 9001 سیستم مدیریت کیفیت برای دومین سال خبر داد و گفت: سال گذشته شرکت فولاد هرمزگان در جایزه کیفیت اروپا شرکت کرد که موفق به دریافت گواهی تعهد به توالی دو ستاره شد. همچنین این شرکت در جایزه تعالی سازمان، تقدیرنامه دو ستاره دریافت کرد.

وی با اشاره به ایجاد واحد متالوژی طراحی و توسعه محصولات در شرکت فولاد هرمزگان گفت: از مهمترین دستاوردهای شرکت فولاد هرمزگان می‌توان به طراحی و تولید 3 گرید فولادی جدید به نام های ck50، 690Q، 460Q، اشاره کرد.

وی همچنین از راه‌اندازی واحد شکایت پشتیبانی فنی از مشتریان در راستای افزایش رضایت مشتریان خبر داد.

وی اظهار کرد: در واحد کنترل کیفی و آزمایشگاه، آزمایشات مورد نیاز برای انجام تولید و کنترل کیفیت محصولات تولیدی انجام می‌شود که این آزمایشات همزمان با تولید و به اندازه‌ای مورد نیاز انجام می‌شود.

وی با اشاره به ایجاد واحد اجرای پروژه‌ها گفت: خوشبختانه پروژه‌هایی که از زمان ساخت باقی مانده بودند، مجدد فعال شدند که می توان در این بین به پروژه مخازن نیتروژن آرگون، پروژه تصویه خانه بهداشتی کارخانه و... اشاره کرد. برخی دیگر از پروژه‌ها در دست اقدام بوده که طی زمان‌بندی مشخص به واحدهای مربوطه تحویل داده می‌شوند.

الکترونیک سرمایه شرکت فولاد فولاد هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر