کد خبر: 737775 A

واحد فروش داخلی شرکت فولاد هرمزگان جنوب؛

واحد فروش داخلی شرکت فولاد هرمزگان جنوب در بهمن ماه سال 1397 توانست با پیشی گرفتن از برنامه فروش، به میزان 135.992 هزار تن محصول را به مقاصد مشتریان داخلی تحویل نماید که با نگاهی به روند یازده ماهه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، از رشد 42 درصدی فروش محصول در بازارهای داخلی حکایت دارد .

به گزارش ایلنا، رییس فروش داخلی اظهار کرد: در شرایطی که محدودیت ها، بازارهای داخلی را متاثر کرده و این مجموعه را با چالش‌هایی روبه‌رو کرده است؛ اما با تلاش و همت مضاعف همکاران مجموعه فروش و بازار یابی و با اتخاذ رویکرد هوشمندانه در تعیین قیمت رقابتی، شناسایی هدفمند بازار و بازاریابی مناسب و در نظر گرفتن پیچیدگی‌های بازار رقابتی و به خصوص سیاست‌گذاری های فولاد خوزستان به عنوان رقیب اصلی این شرکت در بازار داخلی توانستیم این مهم را محقق کنیم.

میثم چعبی افزود: با توجه به نزدیک شدن به انتهای سال و کاهش تقاضا و بحران افزایش موجودی انباری که قاعدتا هزینه های سنگینی را به سازمان تحمیل می کند، این مهم مدنظر این مجموعه قرار گرفت و توانستیم با استفاده از پتانسیل‌های خاص مجموعه فروش داخلی و چابکی فرایندهای فروش و بازاریابی و روند همکاری های تیمی پرسنل علاوه بر جلوگیری از خواب سرمایه و افزایش هزینه های انبارداری، با تامین نیاز بازار داخل، برنامه فروش سازمان را نیز صورت دهیم.

در ادامه کارشناس برنامه‌ریزی و کنترل حمل محصول نیز با تاکید بر اینکه همدلی و کارگروهی پرسنل واحدهای فروش، برنامه ریزی کنترل تولید و حمل محصول، ارسال محصول، مالی، گمرک و حراست سبب بر جای گذاشتن رکوردهای جدیدی در حمل تختال به مشتریان داخلی شده است، به تشریح این رکوردها پرداخت.

 وی رکورد حمل روزانه تختال به مشتریان داخلی را در تاریخ 19 بهمن ماه به میزان 7886 تن اعلام کرد این درحالی است که که رکورد قبلی مربوط به 24 اسفندماه 1396 به میزان 7588 بوده است.

بهرام صباحی زاده رکورد حمل ماهیانه تختال به مشتریان داخلی را در بهمن ماه و به میزان 135992 تن اعلام کرد . رکورد قبلی حمل ماهیانه تختال مربوط به خردادماه 1393 به میزان 125674 بوده است.

 

رشد سرمایه شرکت فولاد گمرک هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر