کد خبر: 731887 A

طهماسبی:

معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی، بر حمایت جدی از بیمه کشاورزی تاکید کرد و گفت: بهترین شیوه، تمرکز حمایت‌های دولتی در بیمه کشاورزی است.

به گزارش ایلنا و به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، محمدعلی طهماسبی معاون امور باغبانی وزارت جهاود کشاورزی در جلسه تخصصی بیمه پسته در صندوق بیمه کشاورزی، اظهار کرد: باید خط اعتباری و سازوکار مالی جدیدی برای تامین منابع مالی بیمه کشاورزی، تدارک دیده شود.

در این نشست تخصصی قائم‌مقام صندوق بیمه کشاورزی، بر شعار محوری صندوق بیمه کشاورزی مبنی بر تحول دیجیتال، شفافیت صددرصدی و مدیریت متمرکز اجرای عملیات بیمه کشاورزی در سراسر کشور تاکید کرد.

ابراهیم حسن‌نژاد اظهار داشت: صندوق بیمه کشاورزی همسو با سیاست‌های کلان وزارت جهاد کشاورزی، حمایت از زیربخش‌های مختلف کشاورزی به ویژه زیربخش مهم باغبانی را وجهه همت خویش قرار داده است.

وی افزود: این صندوق در جهت حمایت قانونی از بیمه‌گذاران خسارت دیده بر مبنای مفاد بیمه‌نامه‌های صادره متعهد خواهد بود.

در ادامه این نشست، محمدی انارکی نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس، از اقدامات فن‌آورانه صندوق در حوزه دیجیتال تقدیر کرد.

در این جلسه تخصصی که شماری از مسؤولان استان کرمان و مدیران ارشد صندوق بیمه کشاورزی نیز حضور داشتند، موضوعات مرتبط با فرآیند بیمه پسته به تفصیل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گفتنی است؛ به منظور ایجاد وحدت رویه و کسب نظرات متخصصان و مسؤولان حوزه‌های مختلف بخش کشاورزی، روزانه نشست‌های تخصصی متعددی در سطوح مختلف کارشناسی و مدیریتی با هدف روان‌سازی اجرای عملیات بیمه کشاورزی در محل ستاد صندوق بیمه کشاورزی برگزار می‌شود.

 

بخش کشاورزی کشاورزی معاون وزارت جهاد کشاورزی نماینده مردم رفسنجان و انار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر