کد خبر: 709698 A

به همت تلاشگران ذوب آهن اصفهان؛

در راستای اهداف مدیریت عالی شرکت و افزایش توان بارگیری و حمل ریلی محصولات ، رکورد حمل ریلی به میزان 2400 تن شمش صادراتی شکسته شد.

به گزارش ایلنا، علیرضا عباسیان مدیر پشتیبانی فروش و خدمات مشتریان با اعلام این خبر گفت :  با تلاش فراوان همکاران خدوم و زحمت کش در واحدهای مرتبط کارخانه به ویژه مدیریت های راه آهن و ترابری، فولادسازی، حراست، راهبری ماشین آلات و راهبری و خودروهای سنگین،حمایت معاونین بهره برداری و بازرگانی ، بیست و پنجم آذرماه میزان 2400  تن شمش صادراتی ، به مقصد بندرعباس بارگیری و حمل گردید.

وی افزود : حداکثر باری که به صورت روزانه تا کنون تحویل راه آهن جمهوری اسلامی گردیده بود ، 1200 تن می باشد.

مدیر پشتیبانی فروش و خدمات مشتریان با اشاره به اینکه برای  بارگیری و حمل روزانه 2800  تن هدف قرار داده شده است تصریح کرد : از آنجا که گسترش حمل ریلی از برنامه های اصلی مدیریت عالی سازمان بوده و صرفه اقتصادی قابل توجهی نیز برای شرکت به دنبال دارد ، لذا هموار کردن مسیر و حذف موانع این مهم جزء اولویت های شرکت می باشد.

وی اضافه کرد : در این راستا جهت افزایش بارگیری واگن ها در محوطه انبار شمش جدید، با همت تلاشگران مدیریت نت ساختمان محل بارگیری در کوتاه ترین زمان ممکن توسعه و امکان واگذاری همزمان تعداد بیشتری واگن فراهم گردید که نتیجه آن افزایش تناژ بارگیری به صورت روزانه است.

اصفهان جمهوری اسلامی ذوب آهن راه آهن حمل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر