کد خبر: 708771 A

شرکت های مختلف داخلی و خارجی، تولید کنندگان و دست اندرکاران صنعت در و پنجره از جای جای کشورمان و دیگر کشورهای جهان خود را آماده می‌کنند تا جدیدترین تولیدات و خدمات خودرا در دهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته تهران به نمایش بگذارند.

به گزارش ایلنا، در این نمایشگاه که از 3 تا 6 بهمن ماه در فضایی بالغ بر سی هزار مترمربع و در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می‌شود، بیش از 350 شرکت داخلی و خارجی حضور و مشارکت دارند.

فرهاد امینیان رئیس ستاد برگزاری این نمایشگاه گفت: نمایشگاه بین المللی در و پنجره از نخستین دوره برپایی آن در سال 1388تا به امروز از رشد صعودی بسیار مناسبی برخوردار بوده و مورد استقبال مطلوب شرکت ها و واحدهای فعال در این صنعت واقع شده است.

امینیان افزود: به رغم رکود مزمنی که در حوزه صنعت ساختمان حاکم شده و نیز شرایط اقتصادی ویژه ناشی از اعمال تحریمهای خارجی، نوسانات نرخ ارز و ممنوعیت ورود کالاهای در و پنجره به کشور، استقبال بسیار خوبی از سوی فعالان صنعت در و پنجره کشور از نمایشگاه امسال به عمل آمده و نمایشگاه در فضای بسیار گسترده ای برگزار می شود

وی با بیان اینکه این نمایشگاه از سوی شرکت بین المللی بازرگانی و نمایشگاهی تهران برگزار می شود،گفت: البته نباید منکر این موضوع شد که حضور شرکتهای خارجی نسبت به سالهای قبل کمتر شده است با این وجود برپایی یک نمایشگاه صنعتی در شرایط فعلی در چنین سطحی ، حاکی از چشم انداز روشن و امیدوار کننده صنعت در و پنجره کشور محسوب میشود و این نمایشگاه تخصصی کماکان به عنوان نقطه اتکا و امید فعالان و دست اندرکاران این صنعت به شمار می آید.

رئیس ستاد برگزاری این نمایشگاه اضافه کرد: دهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته به صورت تفکیک شده و در سالنهای مجزا برگزار می شود که شامل گروههای پروفیل یوپی وی سی، گروه در و پنجره یو پی وی سی، گروه ماشین آلات و تجهیزات و گروه در و پنجره آلومینیومی است که هرکدام یک یا چند سالن مستقل را در اختیار دارند و مابقی گروه ها مانند یراق آلات، شیشه پنجره، توری پنجره ، نشریات تخصصی و سایر حوزه های مرتبط جانمایی شده اند.

امینیان گفت: مخاطبین این نمایشگاه علاوه بر مصرف کنندگان عام، عمدتاً شرکتهای ساختمانی، انبوه سازان مسکن و شهرک ها، مجتمع های مسکونی، اداری و تجاری، هتل ها، بیمارستان ها، مراکز آموزشی و ورزشی هستند.

معرفی ظرفیت های بالقوه و بالفعل صنایع وخدمات صنعت در و پنجره، ایجاد زمینه های جذب سرمایه و سرمایه گذاری، آشنائی با نوآوری ها و پیشرفت های صنعت در و پنجره، ایجاد فضای رقابتی و ارتباط مستقیم میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان، اشتغالزائی و یافتن بازارهای جدید صادراتی و افزایش صادرات؛ مهمترین اهداف برگزاری دهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته است.

برگزاری هشت کارگاه تخصصی در زمینه های مختلف مربوط به صنعت تولید در و پنجره از دیگر برنامه های جانبی دهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته است.

بیمارستان رشد صنعت کشورهای جهان نمایشگاه بین المللی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر