کد خبر: 704324 A

استاندار اصفهان:

منصور یزدی زاده مدیر عامل ، بهرام سبحانی رییس هیات مدیره، معاونین و تعدای از مدیران ذوب آهن اصفهان با عباس رضایی استاندار اصفهان دیدار و گفتگو کردند .

به گزارش ایلنا، یزدی‌زاده در این دیدار با تشریح دستاوردهای شرکت ، گفت : ذوب آهن در راستای تولید اقتصادی و محصولاتی با ارزش افزوده بیشتر، تولید ریل UIC60 و سایر مقاطع این محصول استراتژیک ، شمش مورد نیاز ریل و تیر آهن بال پهن را برنامه ریزی نمود که در سال جاری موفق شد این محصولات را تولید و به بازار عرضه نماید.

مدیر عامل ذوب آهن اصفهان ، تامین مواد اولیه را بزرگترین چالش فرا روی این شرکت دانست و افزود: امیدواریم با تامین پایدار مواد اولیه ، تولید ذوب آهن را به ظرفیت اسمی برسانیم.

وی با بیان این که تحقق منویات مقام معظم رهبری در حمایت از تولید ملی ، سرلوحه فعالیت های ذوب آهن است، تصریح کرد: 14 هزار همکار ذوب آهنی با تجهیزات تولیدی شرکت به تحقق منویات معظم له اهتمام ویژه ای دارند.

عباس رضایی ، استاندار اصفهان نیز در این دیدار با تاکید و اعلام آمادگی برای رفع مشکلات و تنگناهای پیش روی واحدهای تولیدی استان به ویژه ذوب آهن اصفهان ، گفت : مشکل آب استان ، مسئله با اهمیتی است که همه ما باید هماهنگ ،برنامه ریزی شده و با جدیت از بروز بحران جلوگیری کنیم.

وی ، ذوب آهن اصفهان را پیشگام و پیشران صنعت کشور خواند و افزود:این شرکت بر صنعت کشور حق بزرگی دارد و همه باید در جهت اعتلای نام ذوب آهن و توسعه آن تلاش کنیم.

استاندار اصفهان ،شرط موفقیت در حرکت به سمت اهداف برنامه ریزی شده را همدلی و همراهی مسئولین عنوان کرد و  گفت : با توجه به شرایط کنونی استان و هم چنین مشکلاتی که تحریم های ظالمانه برای ما به وجود آورده است، باید دست در دست و به اتفاق هم بر کمبود ها و مشکلات فایق آییم .

رضایی با بیان این که دست خدا با جماعت است ، تاکید کرد: اگر برای خدا و تامین منافع ملی کار کنیم بی گمان خداوند یاری مان خواهد کرد.

اصفهان ذوب آهن صنعت منویات مقام معظم رهبری برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر