کد خبر: 700523 A

یزدی‌زاده در دیدار فرماندهان بسیج:

به مناسبت هفته بسیج، فرماندهان حوزه مقامت بسیج شهید تندگویان ذوب آهن اصفهان با مهندس یزدی‌زاده مدیرعامل شرکت دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش ایلنا، در این دیدار  یزدی زاده ضمن تبریک هفته بسیج و گرامیداشت رشادت های بسیجیان در عرصه های مختلف ، اهمیت جایگاه و نقش بسیج در دوران دفاع مقدس و دوران کنونی و نبرد اقتصادی موجود را یاد آور شد و گفت :حضرت امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری، بسیج را به عنوان شجره طیبه، مدرسه عشق و نهاد تضمین کننده آرامش و امنیت کشور دانسته اند و افراد بسیجی باید به شغل خود و بسیجی بودن خود افتخار کنند و همواره به فکر انجام رسالت های خطیر آن باشند .

وی افزود : افتخار من این است که خود بسیجی بوده و هم اکنون نیز مسئولیت اداره شرکتی را بر عهده دارم که بیش از 14000 نفر بسیجی جان برکف و اعضاء خانواده  های شهید و ایثارگر در آن به خدمت مشغول می باشند .

مهندس یزدی زاده با اشاره به شرایط اقتصادی امروز کشور و شرایط جاری شرکت یادآور شد:مهمترین هدف شرکت افزایش تولید و رسیدن به تولید مطلوب 4 میلیون تن است و ما باید با پشتوانه همکاران خود و با کمک خداوند متعال و به کارگیری صرفه جویی و بهره گیری از اصول اقتصاد مقاومتی ، اهداف عالیه کارخانه را به ثمر برسانیم .

وی وظیفه اصلی خود را دفاع از حریم ذوب آهن در برابر بدخواهان و مغرضان، افزایش تولیدو سهیم کردن کارکنان در سود کارخانه و بهبود وضع معیشتی آنها دانست .

مهندس یزدی زاده در پایان با تشکر از فعالیت ها و حضور مؤثر در عرصه های مختلف به ویژه هفته دفاع مقدس و هفته بسیج، برای تمامی همکاران و بسیجیان شرکت آرزوی موفقیت و سربلندی نمود.

 

حمایت جدی بسیجیان ذوب آهن از مدیریت عالی شرکت

 بسیجیان ذوب آهن همراه با انجام وظایف کاری خود رسالت بسیجی خود را نیز انجام می دهند .در این دیدار سرهنگ امیدی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان شرکت نیز ضمن بیان  این مطلب با ارایه گزارشی از وظایف کاری بسیج و عملکرد آن در بخش های مختلف، آمادگی بسیجیان و فرماندهان را برای انجام وظایف توأمان  خود در بعد کاری و ابعاد نظامی و فرهنگی در شرایط موجود اعلام نمود .

وی با تاکید بر حمایت جدی فرماندهان و بسیجیان ذوب آهن از مدیریت عالی شرکت افزود:ما برای انجام وظایف خود با تمام مدیران شرکت و به ویژه روابط عمومی همکاری خوبی داشته و امیدواریم در دیدارهای بعدی خواسته های مدیرعامل را برآورده کرده و موفقیت های بیشتری را گزارش دهیم .

همچنین در ادامه این برنامه علیرضا امیری مدیر روابط عمومی شرکت طی سخنانی با اشاره به همکاری های روابط عمومی و بسیج اظهار امیداری نمود که بتوان به نحو شایسته از اهداف ، برنامه ها وجایگاه ذوب آهن دفاع نمود.

مجید مرادیان معاون روابط عمومی شرکت و مسئول روابط عمومی بسیج نیز با اشاره به عملکرد مثبت بسیج در زمینه مسئولیت های اجتماعی ، بخشی از اقدامات عام المنفعه بسیج در زمینه های کمک رسانی به زلزله زدگان، ساخت و تعمیر اساسی 7 باب منزل مسکونی، جمع آوری و توزیع کمک های کارکنان بین نیازمندان مناطق محروم، مساعدت در برپایی موکب های اربعین در عراق و غیره را بیان نمود و افزود :باید اقدامات  و کمک های ذوب آهن اصفهان به کشور و خصوصا منطقه لنجان یادآوری و ثبت گردد .

وی از همکاران و بسیجیان شرکت درخواست نمود که در فضای حقیقی و فضای مجازی به دفاع از خط اول جبهه صنعت کشور بپردازند. وی همچنین یادآور شد که در "مجموعه فرهنگی شهدای خط شکن شهرستان  فلاورجان"  سالن اصلی این مجموعه به نام: شهدای ذوب آهن اصفهان"ساخته و نامگذاری شد.

اصفهان بسیج ذوب آهن صنعت بسیج شهید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر