کد خبر: 695013 A

با اهدای چادر فرهنگی اجتماعی «هیوا» توسط ایران خودرو:

با امضای مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، چادر فرهنگی اجتماعی هیوای ایران خودرو در اختیار این کانون قرار گرفت.

به گزارش ایلنا به نقل از ایران خودرو، پس از تخریب کامل ساختمان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سرپل ذهاب در زلزله سال گذشته، گروه صنعتی ایران خودرو چادر «هیوا» را برای ادامه فعالیت در اختیار این مرکز قرار داد.

برمبنای این گزارش،‌ هم زمان با آغاز هفته وحدت و سالروز وقوع زلزله کرمانشاه، گروه صنعتی ایران خودرو در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود و به منظور ایجاد امکان ادامه فعالیت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این منطقه، چادر هیوا را به این مرکز و کودکان منطقه هدیه کرد.

این چادر در سال گذشته با هدف ایجاد فضایی فرهنگی و شاد برای کودکان، در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب برپا شد که در هبه‌نامه‌ای که میان گروه صنعتی ایران خودرو و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه به امضا رسید، در اختیار این کانون قرار گرفت.

گفتنی است،‌ چادر «هیوا» در ابعاد ۱۰ در ۲۴ مترمربع با امکاناتی از جمله چهار دستگاه میز پینگ پنگ،۲۸۰ صندلی، چهار دستگاه فوتبال دستی، دودستگاه ایرهاکی و دو مجموعه وسایل بازی کودکان در سال گذشته توسط گروه صنعتی ایران خودرو در منطقه زلزله زده سر پل ذهاب دایر شده است.

ایران خودرو زلزله کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کودکان زلزله زده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر