کد خبر: 579127 A

استاندار این استان اعلام کرد:

استاندار بوشهر گفت: منطقه ویژه اقتصادی شمال استان بوشهر در شهرستان دیلم فرصت و ظرفیت مهمی برای توسعه است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان، عبدالکریم گراوند در نشست با فعالان بنگاه‌های اقتصادی و کشاورزی شهرستان دیلم  اظهار داشت:  برای رفع مشکلات این منطقه ویژه نشست‌های تخصصی برگزار شده که به‌ زودی تحولات قابل توجهی در منطقه ویژه شمال استان بوشهر ایجاد می‌شود.

وی  با تاکید بر رفع موانع تولید و  فراهم شدن زمینه رونق تولید اظهار داشت: شهرستان دیلم دارای ظرفیت‌های مهم اقتصادی و تولیدی است که همه مسئولان استان بوشهر موظف به حمایت و همکاری با سرمایه‌گذاران و رفع مسائل و موانع آنها هستند.

وی با بیان اینکه برای رفع مشکلات حوزه تولید و اقتصاد باید دیدگاه‌ها مثبت باشد تاکید کرد: مشکلات طرح‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری با نگاه مثبت برای رفع موانع و گشایش کارها محقق می‌شود که باید مسئولان در این عرصه تلاش وافری کنند.

استاندار بوشهر با قدردانی از تلاش سرمایه‌گذاران و تولید کنند در شهرک صنعتی دیلم و منطقه ویژه دیلم  با تاکید بر حمایت از فعالان این عرصه گفت: برای توسعه، ایجاد اشتغال وامیدواری درجامعه، دست یاری به سوی تک تک سرمایه گذاران دراز می‌کنم.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر نیز گفت: منطقه ویژه اقتصادی شمال استان بوشهر با رویکرد تخصصی نفت، گاز و پتروشیمی به وسعت سه هزار و 900 هکتار به سازمان مسئولی شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر در شهرستان دیلم در حال احداث است و با افقی که در این طرح پیش بینی شده، امیدواریم مشکل اشتغال شهرستان دیلم برطرف شود.

مهدی صفوی افزود: این منطقه از اولویت های جدی مجموعه دولت در استان است که با حمایت سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی، شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران,سازمان مناطق ویژه و آزاد تجاری کشور  در شمال استان بوشهر در حال ایجاد است

 

استان بوشهر ایران مدیر عامل شرکت مشکلات منطقه ویژه اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر