کد خبر: 522703 A

رئیس اتاق اصناف اراک:

رئیس اتاق اصناف اراک گفت: به اعتقاد من شاید یکی از شایسته‌ترین و مناسب‌ترین گزینه‌هایی که توسط دولت معرفی شده، محمد شریعتمداری برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

به گزارش ایلنا جمشید زند در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران افزود: شریعتمداری فردی باتجربه در حوزه بازرگانی و مسایل اقتصادی است و طبیعتاً این تجربه نیز به مدد او خواهد آمد. وی قطعاً می‌تواند در راستای اهداف و برنامه‌های رئیس‌جمهور  باشد و بخش تولید و تجارت را متحول کند.

وی تصریح کرد: آقای شریعتمداری سابقه درخشانی را در زمان مدیریت خود در وزارت بازرگانی سابق دارد که این تجربه ارزشمند می تواند در بخش تولید ، اشتغال و تجارت مثمرثمر باشد.

زند افزود: یکی از مهم‌ترین پایه‌های خروج از رکود این است که بتوانیم در بخش صنعت از نظر مدیریت تولید تغییراتی ایجاد کنیم و به اتخاذ سیاست‌های مناسب بپردازیم.

رئیس اتاق اصناف اراک همچنین در خصوص معرفی علی ربیعی برای تصدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کابینه دولت دوازدهم اظهار کرد: وی گزینه توانمند و مناسبی برای این وزارتخانه است و کارنامه قابل قبولی دارد.

زند در خصوص معرفی مسعود کرباسیان نیز  گفت: یکی از ضرورت های کنونی وزارت اقتصاد تحول در نظام بانکی به عنوان محرک اقتصاد و تامین کننده منابع مالی است که این روزها خود با مشکلات عدیده‌ای دست و پنجه نرم می‌کند لذا وزیر اقتصاد آینده باید حل مشکلات اقتصادی را در اولویت برنامه ها قرار دهد.

وی با بیان اینکه اینکه آقای کرباسیان سابقه مدیریت در گمرگ دارند، افزود: با توجه به مشکلاتی که سال های گذشته در گمرک کشور بویژه در مباحث مربوط به قاچاق وجود داشت، امیدواریم آقای کرباسیان با درایت بیشتری در حل مشکلات اقتصادی کشور اهتمام ورزد.

 

ایران دولت وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی وزارت صنعت معدن و تجارت وزارتخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر