کد خبر: 448812 A

در شرایط اکنون بازار ایران که مشتریان به خودرو بعنوان یک کالای سرمایه ای نگاه می کنند و در هنگام خرید تمامی جوانب از جمله: اصالت برند، کیفیت، قدرت، مصرف سوخت، خدمات پس از فروش و هزینه نگهداری را در نظر می گیرند، یک خودروی فرانسوی با گیربکس دنده ای، شرایط متفاوتی را رقم زده و بعنوان یک سدان بزرگ و خانوادگی محبوبیت عمومی بالایی دارد.د

 

photo1061352437240146024

رنو فلوئنس به عنوان یک خودرو فرانسوی این روزها در بازار ایران در نسخه دنده ای و اتوماتیک عرضه می شود. نسخه دنده ای این خودرو با مدل 2017 قیمت 93 میلیون تومان را دارد و در فروش نقدی با سه میلیون تومان تخفیف عرضه می شود. جالب است بدانید که طبق اعلام سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) فلوئنس دنده ای در سال گذشته، بیشترین رضایت مشتری را در رده قیمتی خود از نگاه مصرف کنندگان به دست آورده است.

photo1061352437240146025

دلیل اینکه رنو فلوئنس دنده ای این روزها آمار فروش خوبی را به دست آورده است و از طرفی در اکثر نظرسنجی های تخصصی، به عنوان اولین یا دومین خودرو به صرفه از نگاه کاربران اینترنتی شناخته می شود، کیفیت بالا در کنار سواری در رانندگی است. فلوئنس دنده ای به عنوان یک خودرو سدان خانوادگی ابعاد مناسبی برای حمل بار و سرنشین دارد و از طرفی کیفیت بالای قطعات آن باعث شده تا استهلاک کمی برای مالکش رقم بخورد. همچنین هماهنگی بالای گیربکس شش سرعته دستی با موتور دو لیتری 143 اسب بخار باعث شده تا قدرت و شتاب خوبی در اختیار راننده قرار گیرد و گاهی شتاب صفر تا 100 کیلومتر این خودرو عددی کمتر از 7/9 ثانیه را نشان دهد. ایمنی بالای این اتاق با توجه به تست های معتبر جهانی ثابت می کند که فلوئنس به عنوان یک خودرو مناسب شناخته شده است. فلوئنس دنده ای به امکاناتی چون فرمان برقی متغیر، صفحه آمپر دیجیتال، تودوزی پارچه، سیستم صوتی CD، USB، AUX و MP3، بلوتوث، کنترل سیستم صوتی از پشت فرمان، شیشه ها و آینه های برقی، سیستم تهویه دستی، مانیتور و نویگیشن (آپشن)، دو کیسه هوا، ترمز ABS، EBD، EBA و... مجهز است.

photo1061352437240146026

برای لمس این واقعیت ها، کافی است که یکبار به عنوان تجربه ای کوتاه با فلوئنس دنده ای رانندگی کنید تا تفاوت آن را با خودروهای موجود در بازه قیمتی 50 تا 100 میلیون تومان متوجه شوید.

جهت کسب اطلاعات به وبسایت رسمی شرکت نگین خودرو www.neginkhodro.com مراجعه فرمائید.

استاندارد ایران خدمات پس از فروش خودرو مصرف کنندگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر