کد خبر: 1177482 A

تنفس در یک هوای مطبوع، تمام آن چیزی است که در این روزها به آن نیاز داریم. داکت اسپلیت لوگرانو با کمترین میزان آلودگی صوتی و با استفاده از فیلتر پلی پروپیلن، این هوای مطبوع را به خانه‌های شما می‌دمد و طراوت و شادابی را به جسم و روح تان هدیه می‌کند.

استفاده از مواد اولیه مرغوب در تمام مراحل ساخت و بهره‌مندی از سیستم‌های آزمایشگاهی مخصوص و طی کردن مراحل تست منطبق با استانداردهای جهانی، داکت اسپلیت لوگرانو را به عنوان یک راه حل مناسب برای تامین هوای خنک در فضاهای مسکونی، اداری و تجاری با راندمانی بالا و کمترین میزان مصرف انرژی مطرح کرده است.

داکت اسپلیت ایرانی با گارانتی معتبر

لوگرانو محصولی از گروه لوازم خانگی کن است. بنابراین، یک نام معتبر پشتیبانی محصول شما را تضمین می‌کند.

۱۰ سال خدمات پس از فروش:  ارتباط با مشتری بعد از فروش آغاز می‌شود و ما به آن متعهد خواهیم بود.

۱۸ ماه قطعات: ضمانت تعویض قطعات، پس از فروش محصول در راستای اطمینان خاطر مشتریان

۵ سال کمپرسور: تضمین تعویض کامل کمپرسور از سوی لوگرانو برای اطمینان خاطر شما از کیفیت محصول

44566

رنگ‌بندی سفارشی، همسو با معماری شما!

ما به تمام اجزا و ساختار محصول توجه داشته‌ایم و حتی قسمت‌های داخلی دستگاه نیز با حساسیت و ظرافت، طراحی شده است. باتوجه به خط رنگ پیشرفته کارخانه کن، این امکان وجود دارد که به تناسب معماری پروژه، یونیت‌های داخلی و خارجی به صورت سفارشی با هر رنگی تولید گردد.

جهت دانلود بروشور محصول و آشنایی بیشتر به سایت لوگرانو https://lograno.com مراجعه کنید. همچنین تیم مهندسی لوگرانو آماده است تا به سوالات شما پاسخ دهد. اگر نیاز به مشاوره رایگان و محاسبه مواردی مانند بار برودتی/حرارتی و ظرفیت سنجی برای پروژه خود هستید، با ما تماس (۰۲۱۷۴۹۰۶) بگیرید.

انتهای پیام/
آرامش تاسیسات دکوراسیون نمای ساختمان کولرگازی داکت اسپیلت داکت اسپیلیت کن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر