کد خبر: 1118007 A

رئیس بیمارستان شهید مطهری تشریح کرد:

رئیس بیمارستان شهید مطهری ذوب آهن اصفهان از اقدامات صورت گرفته جهت واکسیناسیون کارکنان این مجتمع عظیم صنعتی در دو بخش خبر داد و گفت: بخش اول مربوط به تزریق واکسن مطابق جدول سنی تعیین شده وزارت بهداشت در واحد اورژانس کارخانه است که از روز یک شنبه ۲۴مرداد ماه شروع می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی ذوب آهن اصفهان ، دکتر آجدانی افزود:  بخش دوم مربوط به واکسیناسیون بدون محدودیت سنی است. در این خصوص پس از پیگیری های مکرر شرکت پویش درمان و مصوبات هیئت مدیره شرکت ذوب آهن ، توافقاتی با وزارت بهداشت و درمان انجام شد و مقررگردید سهمیه ای جدا گانه برای شرکت ذوب آهن اصفهان در صورت تخصیص در نظر گرفته شود تا بدون محدودیت سنی واکسیناسیون انجام گردد.

دکتر آجدانی اظهار داشت: بر همین اساس اسامی کلیه همکاران به وزارت بهداشت ارائه شد تا برای تک تک پرسنلی که واکسن نزده اند ، واکسن در نظر گرفته شود .

وی افزود: در این راستا شرکت پویش درمان برنامه ریزی لازم را در سه مرکز جهت جلوگیری از ازدحام انجام داده که به ترتیب مرکز طب کار ، مرکز پایش سلامت و اورژانس کارخانه  می باشند.

لازم به ذکر است واکسیناسیون همه رده های سنی شرکت مطابق با اعلام زمان بندی توسط معاونت درمان شهرستان لنجان می باشد که در این خصوص اطلاع رسانی های لازم صورت خواهد گرفت.
 

 

انتهای پیام/
اصفهان بیمارستان ذوب آهن واکسیناسیون وزارت بهداشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر