کد خبر: 1109139 A

فرمانده سپاه پاسداران شهرستان خواف:

سرهنگ امین سمعیان فرمانده سپاه پاسداران شهرستان خواف با حضور در شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان از اقدامات موثر و هدفمند این شرکت در توانمند سازی منطقه تقدیر کرد.

به گزارش  ایلنا، فرمانده سپاه پاسداران شهرستان خواف ضمن حضور در شرکت فولاد سنگان و خدا قوت  از عملکرد جهادی و موثر این شرکت تقدیر به عمل آورد.

سمعیان در ادامه با اشاره به جایگاه این شرکت در منطقه  گفت: نیروهای فولاد سنگان به عنوان سربازان اقتصادی در شرق کشور در خط مقدم  جبهه  مذکور نقش خودشان را در توسعه و آبادانی منطقه و کشور به شایستگی ایفا می کنند

امرایی، مدیرعامل فولاد سنگان درابتدای دیدار ضمن تبریک اعیاد پیش رو، انتصاب  شایسته  سرهنگ سمعیان را تبریک و وی را از نیروهای جوان و انقلابی منطقه دانست که می تواند منشا خیر و توسعه همه جانبه در منطقه گردد.

وی نگاه فولاد سنگان به منطقه را نگاهی توسعه محور و  نظام مند دانست و اقدامات این شرکت در ایجاد اشتغال، تولید ، عمل به مسئولیت های اجتماعی و … را در راستای این مهم دانست.

مدیر عامل فولاد سنگان، مطالعه علمی  و ضابطه مند را  جز نیازهای اساسی منطقه جهت رفع محرومیت ها دانست و افزود : هنگامی می توان شاهد پیشرفت و توسعه  این  منطقه بود که تفکر توسعه محوری، غالب باشد و فولاد سنگان به عنوان یکی از شرکت ها در منطقه صنعتی سنگان  ، آمادگی خویش را جهت توسعه پایدار و متوازن در حمایت از کسب و کارها اعلام می دارد.

گفتنی است در پایان این دیدار، از دفتر پایگاه بسیج سردار سلیمانی بازدید و از اقدامات این پایگاه در بسط فرهنگ و تفکر انقلابی در منطقه تقدیر شد.

 

 

انتهای پیام/
ایجاد اشتغال بسیج سپاه پاسداران فولاد خواف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر