کد خبر: 1101880 A

امضای تفاهم‌نامه شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و بانک کشاورزی

مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری میان شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و بانک کشاورزی، 19 نیرماه سال جاری با حضور دکتر رسول محمدی عضو هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و جمعی از مدیران بلندپایه طرفین قرارداد در محل ستاد مرکزی این بنگاه اقتصادی خصوصی برگزار شد.

به گزارش ایلنا از روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه، مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری میان شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و بانک کشاورزی، 19 نیرماه سال جاری با حضور دکتر رسول محمدی عضو هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و جمعی از مدیران بلندپایه طرفین قرارداد در محل ستاد مرکزی این بنگاه اقتصادی خصوصی برگزار شد.

تخصیص حدود 30 هزار عدد کارت خرید رفاه جهت خرید کالا نوسط همکاران بانک کشاورزی از فروشگاه ها و نمایندگی های سراسر کشور از جمله مفاد این قرارداد همکاری یک ساله رفاه و بانک کشاورزی است که در چارچوب همکاری‌های دوجانبه و با در نظرگرفتن تمایل و علاقمندی دو طرف قرارداد به تقویت و گسترش روابط به امضا رسید.

64c1442a-5178-4327-83df-57ed79169956

رسول محمدی عضو هئیت مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه رسول محمدی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه ابراز امیدواری کرد که این همکاری به گسترش تعاملات دو جانبه فروشگاه های رفاه به عنوان یک بنگاه اقتصادی خصوصی و بانک کشاورزی در ادامه همکاری ها با دیگر بانک های معتبر کشور منجر شود.

گفتنی است؛ در سال های اخیر شرکت رفاه به عنوان یک بنگاه اقتصادی خصوصی با ارگان ها، سازمان ها و شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی قرارداد همکاری امضا کرده است که از میان آن ها می توان به قوه قضاییه، صندوق بازنشستگی کشوری در قالب طرح یاری، بانک ملی ایران در قالب اجرای طرح رفاه ملی، سازمان بهزیستی، سازمان غذا و دارو، بانک های معتبر کشور، همراه اول و شرکت ارتباطات مبین نت، مجتمع تجارت جهانی فردوسی و همچنین مجتمع های تجری و اداری معتبر در سراسر کشور، شرکت ملی پست ایران، بانک پارسیان، شرکت تخفیفان(نت برگ)، آقای فرش و ... اشاره کرد. امروزه این ظرفیت در فروشگاه های رفاه ایجاد شده که در مقیاس کشوری بتواند همکاری کاربردی و موثری را در جهت اعتلای اقتصادی و رفاهی مردم با شرکت ها، مجتمع ها و سازمان های کلیدی و مهم کشور داشته باشد.

انتهای پیام/
رفاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر