کد خبر: 1097696 A

مدیر عامل شرکت صنعتی شهاب گفت: در راستای ازدواج آسان و با کمک بانک ها تا سقف 500 میلیون ریال محصولات خود را به متقاضیان عرضه کنیم.

ایلنا، هادی غلامزاده مدیرعامل شرکت صنعتی شهاب اظهار داشت: شرکت قدیمی شهاب در راستای تسهیل ازدواج جوانان و کمک به تهیه جهیزیه آسان، نسبت به فروش اقساطی محصولات خود با تخفیف ویژه اقدام نموده است.

مهندس غلامزاده اعلام کرد: متقاضیان با هماهنگی صورت گرفته با بانک های رفاه کارگران، صادرات و بانک دی می توانند تسهیلات کم بهره جهت خرید محصولات شهاب اعم از تلویزیون، یخچال، ماشین لباسشویی، اجاق گاز و جارو برقی دریافت کنند.

وی در ادامه افزود: در راستای منویات رهبری و نگاه ویژه به محصولات و تولیدات داخلی شرکت شهاب با بیش از ۴۰ سال سابقه و خدمت رسانی به صنعت لوازم خانگی با اقدامی در راستای ازدواج آسان تسهیلاتی تا سقف ۵۰میلبون تومان و به همت تعدادی از بانک‌های کشور محصولات خود را عرضه می‌ کند.

مدیرعامل شرکت شهاب در خاتمه بیان کرد: از همه کسانی که از تولید داخلی حمایت می کنند و به نوعی با خرید محصولات داخلی ، کارگر و کارفرمای ایرانی را زیر چتر حمایتی خود قرار می دهند تشکر و قدردانی می کنم.

انتهای پیام/
ازدواج تلویزیون صنعت بانک دی تولید داخلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر